SME
Nedeľa, 7. marec, 2021 | Meniny má TomášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Putin je zlodej, kričali Rusi. Kremeľ sa na demonštrácie pripravil, báť sa nemusí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Tak ten náš Fico je len taký chudáčik s pár stomilionmi v porovnaní s báťuškom Putinom.
 

tak ale ake mal moznosti?

podla mna v mierke k poctu obyvatelov je fico vacsi kapo :D ale to je len moj nazor. vladko moze byt kludne momentalne najbohatsi clovek na svete :D
 

este som zabudol poznamenat

ze ma k dispozicii najvacsiu sukromnu armadu, jadrovy arzenal a aboslutnu imunitu (teda ak sa nebavime o virusoch a kandelabroch)
 

 

Inak Močiar dokázal parádne pobalamutiť mozgy Slovákom štátnymi médiami. Opozíciou mu bolo akurát rádio Twist (ktoré ale nemalo poriadne pokrytie) a denník Sme. Ficiak dokázal a stále si dokáže (cez Smer 2.0) získavať a udržať si popularitu v krajine so slobodnými médiami. V Rusku to je úplne iný prípad. Opozícia/Navaľný pre štátne médiá ani neexistuje.
 

misinooo, v neprospech Slovenska

svedčí to, že zatiaľ čo v SR sa konajú slobodné voľby, tak o voľbách v Rusku sa to povedať nedá.

Prečo v neprospech Slovenska? Veľká časť slovenskej populácie si takmer pravidelne volila (volí?) egomaniakov (napr. Fico), ktorý sa opakovane nabaľovali cez lacné triky, drísty rôzneho charakteru.

O Putinovi a jeho kámošoch sa dá v celku jasne konštatovať, že o ich politickej kariére sa nerozhoduje v slobodných voľbách.

Rusi si teda môžu povedať, že ako voliči nenesú svoj diel zodpovednosti.

Napísané zjednodušene.
 

 

otazkou zostava, ci toto slovenskemu putinofilovi (potazmo - volicovi) dochadza :)
 

RUSKO 90 KRÁT SLABŠIE AKO SLOVENSKO.

A hlavne nezabúdaj ficomafián kradne silné eurá a neštastný rus putin kradne slabé ruble.
Momentálne kurz je silné 1 euro za slabých 90 rubľov.
Nešťastný rusi aj my sme tu mali 40 rokov ruský teror a neschopných komunistov a naše euro je 90 krát lepšie ako váš trapný rubeľ.
Tak kde súdruhovia urobili chynu ?
 

 

Je tragikomické ako sa nás tu denne rusotrolii denne snažia presviedčať o opaku. Že Mordor má všetky prvky Mendelevovej tabuľky a akí sú najlepší a najsilnejší na svete.
A kde pošle oligarcha svoje rozmaznané decká? Do Londýna alebo do USA. Kde využívajú zdravotnú starostlivosť? Všade len nie v Rusku.

Do Ruska ani zomrieť.
 

CÁR PUTIN PRVÝ PREVELIKÝ.

Posielanie detí na štúdia do zahraničia začal už Peter prvý preveliký a putin sa možno posielaním detí a svojich peňazí do zahraničia chce márne priblížiť k tomuto pokrokovému cárovi.
Putin prvý najprevelikejší.
 
Hodnoť

 

Keby len zlodej. Je to aj vrah a okupant. A rusky narod, ktory mu 20 rokov vyjadruje vacsinovu podporu ma to co si zasluzi.
 

Žiaľ

Aj sme tu mali a aj máme to, čo si zaslúžitme.
 

.

Tvrdíte, že mu rusky národ vyjadruje väčšinovú podporu? Potom dúfam, ze pevne verite výsledku každých prezidentskych vsetkych volieb v ktorých vyhral Putin a v žiadnom prípade Vás ani len nenapadne, ze by sa v nich odohral co i len naznak možného falšovania. Však, keď má niekto istú väčšinou podporu, tak nevidím dôvod aby sa uchýlil k takýmto praktikám. A taktiež nechápem, ze prečo bolo Navalnemu zabránenie v kandidatúre na prezidenta, ale určite mi to vysvetlite.
 
Hodnoť

 

Takéto policajné manévre musia odčerpávať dosť zdrojov. Putin potrebuje tento problém rýchlo vyriešiť lebo to nebude len liberálna demokracia, ktorá pôjde do večných lovíšť. Kľudne ju môže predbehnúť. Potenciál na prudký finiš tu vidím:)
 

 

vydaje na obranu ruska maju klesnut na 50 mld. usd, rok 2014 / 69 mld. usd, 2018 / 63 ml. usd ...
 

 

Asi tak ako im klesali zisky z predaja ropy a zemného plynu. Už to nie je tých 140$/barel ako kedysi. Niekte šetriť musia, tak ako všetci ostatní, keď je kríza.
Ďalší dôvod prečo si niečo podobné nemôžu dovoliť:)
 
Hodnoť

Za Brežneva by sa to nedialo.

...
 

Veď to,

veď následkom toho sme žili v ZOO a chodili sa na nás pozerať turisti, my sme čakali za mrežami na banány, Tebe by to sadlo aj teraz a ak ti je za tým smutno, čup do Ruska.
 
Hodnoť

Obrovská krajina

kde ľudia miznú a ich krik nikto nepočuje. Ludské práva, to je zdrap papiera, ako bol pre našich komunistov, tak zostal v Rusku naďalej. Nič sa tam nepriznáva. Ten útlak je tam dnes sofistikovaný. Nalej stokan, vždy všetko vyrieši!
 

 

Rusi si na svojom území robia, čo sami uznajú za vhodné, a robia dobre .
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Svet