SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rodiny ničia LGBT a neomarxisti. Školstvo bude v Poľsku riadiť kontroverzný poslanec (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Spánombohom, zdravý rozum...

Bože, ochraňuj Slovensko pred katolibanom. Amen.
 
Hodnoť

.

Na tom, ze sa polska vlada chova ako slon v porcelane, neznizuje opodstatnenu skutocnost, ze socializmus (a z neho vychadzajuce smery) je upadkova toxicka ideologia, ktora nepatri do slusnej spolocnosti v 21. storoci. Jej myslienky su atraktivne vyhradne pre rozne zivly a luzu, ktora parazituju na systeme.
 

 

suhlasim, len by som to doplnil o krestanstvo ( a z neho vychadzajuce smery )
 

.

Úplne postačí odluka cirkvi od štátu(dajte cisárovi čo je cisárovo a Bohu čo je Božie). Apropo, kresťanstvo tu za socializmu perzekvované už raz bolo, bol presadzovaný vedecky ateizmus a verte nebolo o čo stáť. Navyše kresťanstvo ako také nie je v rozpore z terajším systémom, vo svojej podstate napríklad nepopiera súkromné vlastníctvo (7. prikázanie nepokradneš) ako je napríklad socializmus, ktorý de-fakto pozná len kolektivizmus, čo je ideológiou posvätená krádež.
 
Hodnoť

 

Maju pravo na svetko na aj co MY!
 
Hodnoť

 

Vsetko bude v harmonii ak LGBTQI... prijmu inakost ministra skolstva.
 

A minister

ako zástupca všetkých občanov by mal isť ako prvý príkladom a prijať inakosť LGBTI ako jednu z foriem života,
 
Hodnoť

 

Nabozensky fanatizmus akejkolvek viery nema v 21 storoci co robit v politike ani v spolocnosti. Homofobny, xonofobny tajtrlik zo stredoveku ako minister skolstva. Ale co sa clovek cuduje. Chore nabozenske myslienky su v poslednej dobe v kurze.
Podobne ako aj na Slovensku.
 
Hodnoť

Blahoželám Poľsku.

Poľsko prežije v tomto úpadku ako ostrovček nádeje.
 

 

ak sa na ten ostrovcek musis dostat cez dospeleho chlapa, co veri v imaginarne rozpravkove bytosti, tak yay!
 

 

Matovic, krajci, zaborska, kriziak, kollar...my sa urcite pri nich upadku obavat nemusime ;)
 

Upokoj sa.

Neprežije. Ešte žiadna ideológia, ktorá presadzovala neslobodu ako hlavnú myšlienku, sa nepresadila. Ja to vnímam ako posledný kŕčovitý pokus, uchopiť moc. Nič viac.
 
Hodnoť

 

Kde je to hrdé Poľsko, ktoré tak neúnavne v 80. rokoch bojovali proti boľševickej totalite? Duch spolupatričnosti, úcty, rešpektu, slobody a ľudských práv sa akosi vyparil.
 

 

Boj proti boľševizmu nesmeruje k ľavicovo-liberálnemu zriadeniu. Tobôž nie v Poľsku.
 

 

Sloboda prejavu, vierovyznania, ľudské práva......nie sú súčasťou aj klasického konzervatívneho a pravicového spektra? Tak to ma podrž. Ale určite nie sú súčasťou krajne pravicovej extrémistickej scény, ktorá hlása falošné vlastenectvo, nacionalizmus, fašizmus a po novom aj katolibanizmus všetko v podobe autoritatívnych režimov a diktatúr.
 

 

Ty si asi nikdy nebol v Poľsku. Tam demokracia je v móde ešte menej ako u nás či už historicky alebo súčasne.
 

 

smiem vediet ako sa to v Polsku prejavuje?
 

.

Krajná pravica je mýtus zrovnateľný s tým ako je pomerne hodne rozšírený mýtus, že Hitler bol nemec. Hitlerov nacionálny socializmus je odnož marxizmu, rovnako ako Mussoliniho fašizmus, nakoľko je dobre známe, že Mussolini bol pre založením fašistickej strany tvrdý socialista a naučene poznatky z tohto obdobia implementoval neskôr v rámci svojej kariéry. Bývalý socialista je niečo ako bývalý černoch.
 


Najčítanejšie na SME Svet