SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tunisko čelí kritike za nehumánne vyšetrenia konečníkov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

To je teda správa. Pripomeňme, že česká cudzinecká polícia mala obdobie, keď žiadateľom o azyl z dôvodu homosexuality stihahli gate, ukazovali im fotky holých zadkov a keď sa im fták nepostavil, boli v prdei.
 

A prečo fotky holých zadkov ?

To sa tam nenašiel žiaden dobrovoľník s tučnučkou a oholenou řiťkou ?

Pepa Kouřil
 

 

No, tak to písali. Ale viem si predstaviť romanticky založeného policajta, ktorý namiesto fotiek ukázal vlastný zadok.

Aby sme to vzali vážnejšie, existuje prístroj, ktorý sa pripevní na penis a pri ukazovaní fotiek signalizuje, či dochádza k erekcii. Bol o tom článok, ako zisťovala česká cudzinecká polícii homosexualitu. Pri článko bol aj nechutný obrázok snímača.

Snimač si vyskúšal aj môj bratranec. Bol otcom dvoch dievčat, ktoré prechádzali do puberty, keď sa poštekal s manželkom a bol z toho parádny defenestratívny rozvod.

Aby mu bývalka rozchod poriadne osolila, šla na políciu a natrela ho, že je pedofil. Policajti sa dovalili s obrovským rachotom za ním do práce, vzali ho do labáku, pripevnili mu ten oný na ftáka a ukazovali mu fotky nahatých detí.
 

Chceme ten prístroj !

Za všetkých veriacich katolíkov vám ďakujeme za informáciu o existencii takéhoto zariadenia. Ideme ho preveriť, to zariadenie.

Kuffa Kuffalovič Naderženskij
 
Hodnoť

Oprava

pre veriacich. Tento prístroj je vtipná haluz. U nás sa to robí odborne ambulantne v spovednej kabinke, palpačne. Ty, Kolt a Meirová, nerob zlú krv. Ubývajú nám ovečky kvôli takýmto...
 


Najčítanejšie na SME Svet