SME
Pondelok, 25. máj, 2020 | Meniny má UrbanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Komisár OSN vyzýva Európu na prijatie uviaznutých migrantov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

https://www.myshiptracking.com...

Search: Ocean Viking (norsky)

Show 5 Day Track

preco sa tam tolko motaju a neodvezu zachranenych ihned do najblizsieho napr. tuniskeho pristavu?

tunis je dost dobry pre europskych turistov ale nie dost dobry pre africanov?
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

.

Kvitujem sarkazmus v tom uvádzať Ligu za ľudské práva ako zdroj :-)
Je to v podstate taká Hlava XXII. Ale zasa na druhu stranu, možno sami ponúkajú návod - stačí povedať, že v Taliansku ľuďom nebude umožnené požiadať o azyl a razom nie je z krajiny bezpečný prístav. Vec vyriešená.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

nemá ani zmysel

zaoberať sa detailami ktoré vám establišment podsúva a prostredníctvom svojich (zväčša brutál červených neomarxistických) presstitútov dennodenne tlačí do hláv, pekne stalinsko-goebbelsovsky lebo stokrát opakovaná lož síce nebude prevdou ale ovce časom prestanú bečať

treba sa pekne spýtať kto a prečo to celé organizuje a vôbec ako je možné že civilizácia dopustila brutálne zverské a neudržateľné premnoženie čvargistanov (pomôcka - stalo sa to po tom čo socanským vírusom napadnutá Európa spáchala prvotný hriech DEKOLONIZÁCIE s trestuhodným ponechaním luzistanov na droge technológiá vyššej civilizácie ktoré by sami nikdy nemali, počínajúc prebytkom potravy)

masový import krimigrantov ako cielenú stratégiu vymysleli ako inak (spolu so stovkami červených zmr dovín od homobuzi agendy cez genderové šialenstvo, "vinu bieleho muža", nárokové "práva" parazitov žiť na úkor produktívnej časti spoločnosti - dnes už menšiny, až po inkvizíciu politickej korektnosti) - áno znalci hádajú spraávne - komunistickí ideológovia z tzv. frankfurtskej školy a ich následovníci (najrôznejší západní červení extrémisti a ľavicoví radikáli ktorí sa pretransformovali všetci ako na povel na "zelené" politické strany, plus infiltrovali všetky politické prúdy na ľavo, z toho tá "Nová ľavica")

ale min. 99 percent všetkých tých neomarxistami namotaných slniečkárov, vítačov, salónnych ľavičiarov, makrelistov ap. absolútne netuší o existencii chlapcov typu Gramsci, Lukács, Horkheimer, Wiesengrund-Adorno, Fromm, Marcuse, Hebermas a celé légie ich učeníkov

google "cultural marxism"
youtube "politicka korektnost"
 
Hodnoť

Komisar

nech si kukne film Black hawk down (2003).
Potom nech prijima. Nebolo toho uz dost...?
 

 

Celý úrad si ich môže rozdeliť a zobrať domov ! Nech idú príkladom.
Pošlem im kytičku s ďakovným listom.
 
Hodnoť

Budem volit

politikov , ktori budu tvrdo presadzovat kriminalizaciu paserakov ludi a ich sympatizantov a budem volit politikov, ktori budu presadzovat zrusenie OSN, pripadne nefinancovanie toho paktu a vystupenie z toho.
Budem volit politikov, ktori budu presadzovat tvrde a silove jednanie s narusitelmi hranic.
"Prava" migrantov su mi ukradnute, mozu migrovat okolo baobabu kolko sa im zachce, ale tam, kde si tp ludia nezelaju, nemaju ziadny narok na davky.
Ked chcu ligy helperov pomahat, nech idu pomahat do afriky a neotravuju zivot normalnym ludom.

Alebo rovno vysusme stredozemne more. A vytvorme afroeurou, a hlavne vytvorme AEU afroeuropsku uniu a rozsirme schengen na celu zemegulu. Nech je sranda.
 
Hodnoť

?

Dneska už X-tý bezduchý článok na tú istú tému, čo sa niečo chystá?
 
Hodnoť

to berieme ako samozrejmosť, že komisár OSN a inovládky vyzývajú európske štáty na prijatie imigrantov. Ale samozrejmé to nie. Minimálne rovnako je možné vyzývať Tunisko, Maroko alebo Alžírsko. Jedná sa snáď o humanitárnu pomoc a nie oprevoz do vysnívaných krajín?
 


Najčítanejšie na SME Svet