SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zeman si na Letnej spravil kariéru. Teraz je znovu plná, no on tam chýba (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Skutočnosť

osvetlia až budúce parlamentné voľby. Zatiaľ nám predvádzajú len to že sú schopní z Moravy doviezť babky demokratky do Prahy zadarmo. Nedávno som čítal, že česká opozícia nechce predčasné voľby, lebo ju ešte viac oslabia. Tak ako je to s českou demokraciou?
 

Babky demokratky potřeboval politik,

jako byl Mečiar. Máš to pomýlené. A není si třeba mýlit taktiku před volbami s nedostatkem demokracie. Všechno chce a má svůj čas. JedinÍ, kdo jsou schopní ohrozit demokracii v ČR, je duo president-premiér.
 

 

Pekne napísané. :0)
 

v CZ má defenestrácia dlhú tradíciu

a asi sa tej defenestrácie dočká aj prvý slovák, vidím že ŠTBák bureš neni dosť inteligentný na to aby si zachránil život a ušiel na bahamy ako viktor kožený.
 

Hlúpa Basíková

speváčka B.Basíková mi pohla žlčou,keď Babišovi odporučila aby podal demisiu a vrátil sa na Slovensko . Babiš žije už viac ako 30 rokov v Čechách, je český občan ,za poslanca a premiéra si ho zvolili Česi,tak nechápem čo tu mieša jeho národnosť.My máme podobných vtáčikov dosť aj bez neho .Že im pije krv chápem ,ale jej poznámka dosvedčuje ,že český šovinizmus ešte nevyprchal,ani po rokoch členstva v EU.
 

To naštvalo aj mňa.

Bolo to od nej dosť primitívne. Nech si ho tam láskavo nechajú, jemu podobných tu máme plnú r i ť.
 

Takže súhlasíte

s tým, že v Čechách Babiša nechcú! O chvíľu už budú v prevahe aj tí, ktorí tam nechcú ani nieidiota Zemana.
 

 

Súhlas. Tiež ma to vytočilo, ako Slováka nie ŠTBáka žijúceho v Čechách. Na rozdiel od Bureša mám potvrdenie, že som nespolupracoval s šTB. Niekedy bolo potrebné na určité funkcie.
 

Aha takže

demokracia je ignorovanie výsledkov volieb? Ktovie čo by ti na to povedal Churchill ktorý povedal “ demokracia nie je dokonalá, ale zatiaľ nikto nevymyslel nič lepšie”. Možno Češi ako známi mudrlanti vymyslia niečo dokonalejšie, napríklad demokraciu Strahovského typu.
 

Trichu inac:

Demokracia je, ze si obcania strazia tych, co boli zvoleni, ci ich nahodou neoklamali. Citis ten rozdiel? A ani trosicku to nie je v rozpore s Churchilovym citatom, naopak.
 

o demokracii sa dá veľa čítať

a počuť ale zatiaľ som nevidel a nepočul ani o jednom kto ju videl
 

Znovu platí klasické:

“Vašu p*** jsem taky neviděl a věřím, že ju máte”
 

to čo sa dnes dá vidieť

je partokracia nazývaná zastupiteľská demokracia čiže žiadna demokracia
 

 

jaj, cize ked niekoho pomatenci zvolia, tak mi dotycny kludne moze styri roky tentovat rovno do krku a ja si nemozem ani len pysk otvorit?
 

 

Ako dopadnú voľby je ešte vo hviezdach, no vždy je lepšie podporiť našich najlepších susedov v ich snahe o očistu verejného života, než vnášať do ich radov pochybnosti a neistotu. Tie Zemanove drísty o tom, ako bol agent Bureš demokraticky zvolený, hovoria o čomsi , čo sa stalo v minulosti. Ale to, ako sa agent Bureš správa dnes, však s demokraciou už dávno nemá nič spoločné. Češi nevzdajte to, stojíme pri vás !
 

Ale ja nestojím

za Babišom. Nedávno bolo publikované, že česká opozícia sa neusiluje o predčasné voľby lebo sa obáva že Babiš ešte posilní. Tak čo teda platí v česku demokracia alebo ulica? A o člo je taký Kalousek lepší ako Babiš?
 

 

Česko sa musí zbaviť posledného ŠtBáka!
Bodka.
 

To nie je odpoveď

o čo je zlodej lepší ako štbák?
 

 

To iba provokuješ?!
 

Odpovedz

a neuhýbaj. Rovno a jasno aby sme si nemuseli myslieť že fandíš zlodejom.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Svet