SME
Utorok, 31. marec, 2020 | Meniny má Benjamín

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poľsko chce posilniť americkú vojenskú prítomnosť v krajine (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Ak budú v USA vládnuť konzervatívni puritáni, ktorý zrušia LGBT a zatočia s liberálmi, tak som za ich vojenskú prítomnosť u nás aj ja. Nebyť Trumpovej administratívy, ani konzervatívni Poliaci by na to nepristúpili.
 

 

Prezrad nam, ***** co presne si mame predstavit pod slovami "zrušia LGBT"?
Akoze zo vsetkych nejakym zazrakom spravia heterosexualov? Alebo ich pozabijaju?
 

 

Panko si mozno predstavuje ze ich zavru do nejakych sanatorii a budu ich tam drzat pokym sa nevyliecia. Bo ako vidiet dnes LBGT dlhodobo ohrozuje zivot klasickeho slovenskeho heterosexuala. Rozklad zdravotnictva, sudneho systemu, skolstva, dochodkoveho systemu, korupcia a rodinkarstvo za to prave moze LGBT. Ked sa tento zasadny problem slovakov (ktory moze za vsetko ktore sa tradicnemu heterosexualnemu slovakovi deje) vyriesi tak tu budeme mat konecne ten slubovany sloviensky raj.
 

To radšej môžme prijať

milión moslimských migrantov a zaviesť šaríju. Výsledok bude rovnaký akurát nás to vyjde lacnejšie... :D
 

si nevzdelaný hlúpy demagóg

Tú hetero rodinu najviac ohrozuju:
- alkohol a drogy
- gamblerstvo
- nasilie v rodine kde vacsinou je agresor muž
- finacna situacia a socialny status rodiny
- nevera

NIKDE nie je žiadne LGBTI ty hlupák!!!
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Poliaci

celkom presne vedia, kto sú Rusi. Im nehrabe z nejakých nostalgických spomienok na bratské národy v RVHP. Čoho sú Rusi schopní k susedom vidíme na vlastné oči a k bratským národom o to viac. Nikdy never Rusovi. Bravo, Poliaci.
 

tak tak

nech im prepina akokolvek v inych veciach vo vztahu k ubermensom a bolsevikom maju jasno.
 

 

Aj Rusi sú ostražití z obdobných dôvodov. Práve preto treba svet globalizovať, ekonomicky prepojiť, čo sa napokon aj deje bezohľadu na to, či si to niekto želá, alebo nie. Pri súčasných zbraniach sú už len dve možnosti:
1. naši pravnuci si z dnešnej doby budú ťukať po čele
2. žiadni pravnuci nebudú
 

 

svet už dávno globalizovaný je. A práve inštitúcie ako EU so svojim nezmyselnými clami a protekcionizmom bránia ešte vačśej globalizácii . O globalizáciu sa najlepšie postará "nevidietalna ruka trhu" keď jej EU nebude hádzať polienka pod nohy.
 

HaHaHa fascinujúce

USA vyčlenily 75 milionů dolarů pro neziskovku, která by mimo jiné „bránila Syřany“ před íránskými dezinformacemi… fascinující… snová práce je na tři roky, začít s „obranou Syřanů“ by se mělo 1. ledna 2020, nabídky posílejte do letošního 2. srpna… tak hop!...

https://www.grants.gov/web/gra...

Někdy před dvěma týdny se podle všeho „cíleným únikem“ na veřejnost dostala zpráva „inženýrského týmu“ OPCW z místa „chemického útoku“, která byla ze závěrečné zprávy OPCW o „Asadově chemickém útoku“ v Dúmě vypuštěna. Faktem je, že zpráva OPCW, která byla vydána letos z kraje jara, skoro rok po události, z útoku vlastně Asada ani neviní, ale současně se důsledně vyhýbá tomu, aby konstatovala, že za vším stojí spojenci Západu z Al Kajdy a dalších džihádistických a teroristických skupin. Mimochodem, existují záznamy o tom, že některé z nich britské speciální jednotky cvičily, jak zacházet právě s chlórem…
Nyní ale britská skupina akademiků, která se otevřeně staví proti pokračující válce Západu proti Sýrii, na základě "uniklé" zprávy z OPCW dokládá, že bomby s chlórem, které jsou na záběrech Bílých přileb, nemohly padat z letadel nebo vrtulníků, ale byly na místě pro účely filmových záběrů pečlivě naaranžovány. Jinými slovy, filmy byly natočené pro potřeby západních vlád, které si ty samé Bílé přilby platí, aby jim přihrávaly „důkazy“ proti Asadovi (a Rusku)… Kruh se uzavírá.

Je ironií osudu, že OPCW odmítá mediální dotazy ohledně uniklé zprávy, konstatuje jen, že zahájila vyšetřování, kdo zprávu „vypustil“. „Chtěli ji utajit před světem,“ shrnuje nyní mimo jiné Robert Fisk v The Independent. Mimochodem, britský list není jediným z mainstreamu, kdo o realitě „Asadova chemického útoku“ s určitým váháním začal otevřeně mluvit – vcelku velký prostor uniklé zprávě věnoval i Tucker Carlson na „Trumpově“ Fox News.

https://prima.iprima.cz/koment...

http://syriapropagandamedia.or...
 

Sice je super, ze ty s dvestopatdesiatym

nickom nas tu kazdy den zahlcujes svojimi skopirovanymi spamami, ale skus si uvedomit, ze tie tvoje ceske kopie su neni na tuto temu, hej? Ja viem, ze ruska mafia je uz zufala, pretoze s nimi ani len vlastne vsi nechcu komunikovat, ale zeby museli uz kazdeho zufalca tvojho rangu zamestnavat, to ma prekvapuje vazne fest.
 

Fascinujúce

A uveď mi kde v SME sa rieši fake /klamstvo/o chemickom útoku V Dume? Klamstva takzvaného hodnotového zapadneho spoločenstva ktoré podporuju Al kaidu a ďalšie džihádisticke a teroristické skupiny?

https://svet.sme.sk/c/22065326...

Trojmorie : predstavitelia Iniciatívy troch morí sa síce prvýkrát stretli v roku 2015 v New Yorku na podnet chorvátskej prezidentky, je to však medzivojnový poľský geopolitický projekt federácie stredo- a východoeurópskych štátov pod vedením Poľska, pričom cieľom bolo zabrániť zbližovaniu Nemecka a Ruska. Zjednotená Európa je napriek oficiálnej rétorike nočnou morou amerických plánovačov a rovnako ako v prípade Ruska ju vnímajú ako ohrozenie svojich strategických záujmov. Poľsko sa tak po brexite stáva trójskym koňom USA v EÚ. Súčasná poľská vládna elita a Trumpova administratíva vraj chápu Iniciatívu troch morí ako politickú protiváhu nemecko-francúzskej spolupráce. Takto konštruovaný projekt Trojmoria ohrozuje jednotu Európy a vyhovuje zámerom Spojených štátov.
 

No vidis, nasa mentalna spodina

zasa si nedokazal pochopit ani len to, co som ti pisal. Ale u tebe podobnych bezna diagnoza, koho ineho si len proruska scena moze vybrat ako trolla ked nie mentalne narusenych a analfabetov, ze nas prostacik? :D
 

 

Súhlas.Ale Danko Američanom nerozumie a s Rusmi sa ľahko dohovorí.Je to čiste jazykoví problém.
 

 

pardon,jazykový
 

 

V tomto s tebou súhlasím.Ukázali to aj vtedy ked nepustili Putinových vlkov do Poľska s čím naše úrady nemali žiadny problém a tak sa nám tu vlci rozmnožili a my sme si zavarili na další problém do budúcnosti.
 

 

"Čoho sú Rusi schopní k susedom vidíme na vlastné oči a k bratským národom o to viac. Nikdy never Rusovi. Bravo, Poliaci."
Poľsko sa pred druhou svetovou vojnou k "bratskýcm" národom na východe a juhu chovalo veľmi agresívne, v rámci svojich vojenských možností. Ich mocenské ambície v regióne boli obrovské! Takí Ukrajinci či Bielorusi by vedeli pospomínať. Však aj my... Odporúčam si naštudovať vzťah Poľska k ČSR v medzivojnovom období. Napr. aj to ako sa Poľsko k nám zachovalo v deň Mníchovskej dohody. Historická skúsenosť by nemala zostať zabudnutá ani v prípade Ruska (ZSSR), ani v prípade Poľska. O to viac v dobe, keď sa po zuby vyzbrojuje a otvorene deklaruje svoje mocenské ambície vnašom regióne. Za dôb Pilsudského Poľsko snívalo o spojení Baltu a Čierneho mora a spojenectvo s nacistickým Nemeckom im pred vojnou dávalo v tomto smere isté nádeje. V súčasnosti Poliaci otvorene hovoria o "iniciatíve troch morí", pod vedením samozrejme Poľska, v ktorej sa ráta aj so Slovenskom. Je potrebné sa na tieto veci dívať s triezvou hlavou, otvorenými očami a nezatvárať si ich "lebo Rusko".
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Svet