SME
Streda, 15. júl, 2020 | Meniny má HenrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Krajiny EÚ prijali opatrenia pre prípad tvdého brexitu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

...a zatial si cameron uziva dochodok, pise memoare na novozakupenej chate a nudi sa...
 

 

Presne tak. Uplne sa zabuda na priciny a na Camerona.
 

 

A Corbyn sa nevie vyjadriť čo vlastne chce napriek tlaku na labouristov aby podporili druhé referendum. Všetko pozorne sleduje s úškrnom krpatá opica z kremľa.
 
Hodnoť

 

V pripade tvrdého Brexitu sme všetci v p.deli, hlavne čo sa týka nizkokvalifikovaných a soc. slabých. Keby sa niekto ozval ako by bolo super obnoviť imperium a dávnu slávu.
Pozdravujem ruských trollov. V Rusku sú v p.deli neustale, im to tak vadiť nebude.
 
Hodnoť

Celý tento cirkus

okolo brexitu je učebnicovým príkladom ako politici zaťahujú do svojich problémov obyčajných ludí a škodia im. Ludia majú krátku pamäť a to politici zneužívajú vo veľkom. Kto si už dnes spomenie na Camerona, ktorý toto celé spôsobil? Po nevydarenom referende sa tento "populistický rečnik" skrýva bohvie kde. Krasorečnenie je asi to jediné čo sa tento tupý baran naučil na prestížnych britských univerzitách. Na tom že sa Cameron skrýva nie je nič prekvapivé, žije v Británii a mohol by byť ľahko odstránený. Mafia alebo niekto iný by si ho našli. Rozbil totiž krajinu a to nie po prvý raz. To sa neodpúšťa.
Chcem ale poukázať na inú dôležitú vec: ako jeho populistické rozhodnutie ovplyvňuje život obyčajných ľudí. Tento ***** vyhlásil totiž referendum iba kôli tomu aby eliminoval spory vo svojej vlastnej strane. Teda nie kôli ludom ale kôli sebe. Bolo to výlučne populistické a sebecké rozhodnutie.De facto si zobral ľudí ako rukojemníko.Nevyšlo to, on sa schoval ale odskáču si to nevinní ľudia. To je ten problém.
A takýchto nezodpovedných populistov, ktorí využívajú/zneužívajú obyčajných ľudí vo svoj prospech je v súčasnosti len v Europe kopec. O Slovensku radšej ani nebudem hovoriť.
Aký zmysel má politika? Ak sa z politika stane populista, nie je viac hodný nazývať sa politikom. Ak spôsobil škodu musí za to niesť dôsledky tak ako každý. Podľa zákona odsúsený a poslaný za mreže.
 


Najčítanejšie na SME Svet