SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovinsko alebo Slovensko? Pád vlády v oboch krajinách zmiatol svet (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

v com zmiatol?

Slovensko v jadre EU ako stredoeuropska krajiny - premier mafian
Slovinsko na Balkane - premier slusnak...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Slovinsko nie na Balkane: https://sk.wikipedia.org/wiki/...
 

 

Ked nie na Balkane, tak potom na Balkone...
 

vysvetlenie je jednoduché

Slovinsko a Slovensko sú malé,názvom a dokonca aj jazykom podobné krajiny. Akoby ich jedna mater mala. A jednoducho Soros a jeho kolegovia si to poplietli tak spustili akciu v oboch krajinách. Je to myslené ako vtip. Na druhej strane je pekné že,SME sa snaží odstaviť Fica tak isto ako Mečiara . robí to liberálno demokraticky a prepáčte sorosovsky,ste ničitelia nie budovatelia,ale neverím,že tu to niekto pochopí. SME-čiže SMENA písala propagandu aj v minulom režime jej ciel bol masírovat hlavičky deťom tak ako teraz. Ano myslím deti do 30 rokov.Aj mne masirovala už mám 42. Volil som Dzurindu,potom SAS ,potom som už ani nevolil. Pretože mám toho bordelu dosť. nechcem eurofondy a to znamená že nemôžem chcieť- EU.Pretože tento moloch je slepá ulička ,či sa vám to páči ,alebo nie. Ta totiž na eurofondoch funguje a len naivný si myslia že to tak v nemecku nie je.Ak sa divíte,ako je možné ,že takzvaná západná europa prosperuje,tak sa vratte do školy a tentoraz si poriadne dejepis užite.Je vlastne škoda,že sa zo SME po 89 stala takáto stoka.duhové pochody,divné technické články,rady od "vedcov" meniace sa podla toho čo ich napadlo apod bludy.Stále dobrý západ a zlý východ-šefredaktor Karol Ježík len prehodil strany a umrel krátko po tom ako sa opitý udrel na ***** Epický koniec zakladatela presnejšie premenovateľa propagandistického plátku na masáž detí. Novinári sú klamári a šíritelia propagandy,žiadna úcta k vám,žiadna. Mám úctu k pekárom, k robotníkom,a že ich zomrelo dosť od 89 pri vykonávaní ich práce.Mali ste protestovat proti Gorile toto je len protest oviec.
 

 

Máš výstižný nick :-) A dátum registrácie s vysokou výpovednou hodnotou ....
 
Hodnoť

 

Tak na ten kvíz môže správne stopercentne odpovedať naozaj iba Slovák alebo Slovinec. Pochybujem, že bu to zvládol napríklad priemerný Čech.
 
Hodnoť

 

Ako môže niekto v zahraničných novinách v slovách, či názvoch Slovenia vs. Slovakia urobiť jedným preklepom nepochopiteľný galimatiáš ??

Podobnosť krajín (zámena jedného písmena) je tak maximálne v slovenčine. A aj to by si prejav musel písať Danko sám ...
 

Žiaľ krutá pravda

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, drvivá väčšina obyvateľov Nemecka, nemá ani tušenia, že Slovensko a Slovinsko sú dve rozdielne krajiny. Jednoducho pri týchto názvoch predpokladajú, že je to rôzny zápis názvu toho istého štátu. Stále omnoho presnejšie rozlišujú Tchechoslowakei a Slowenien, ale aj tam majú zafixovanú tú Prahu, Becherovku a Pilsner Urquel.
 

Prečo

by to mala byť krutá pravda? V každej krajine väčina ľudí nakupuje v lidli a pozerá farmu.
 

Len jeden dlzen...

Ked prechádzate hranicu Slovinska citate na tabuli SLOVENSKA REPUBLIKA, ked prechádzate hranicu Slovenska citate na tabuli SLOVENSKÁ REPUBLIKA. Predpokladajme ze cestujúci prespal celú cestu v Madarsku a sa zobudil práve pred vstupom na Slovensko....
 

 

Nie "Slovenska republika", ale Republika Slovenija.
https://mariborinfo.com/sites/...
 
Hodnoť

 

95 tisíc EUR vrazili do referenda???a za to padá vláda?ha ha... to je u nás minipidiškandálik na úrovni fickových hodiniek
 

Tiež ma to upútalo,

u nás státisícové, milionové, stámilionové kauzy, teraz aj vraždy , 100tisícové protesty a nič, vláda s kolaborantami sa furt drží.
Zato NAKA vyšetruje úplatky fľašu s alkoholom.
Fakt situácia podobná ako absurdnosti voľakedy v nacistickom Nemecku, kedy Vodca s kumpánmi si robili čo len chcú, hlavne svinstvá so Židmi a politckými oponentmi a Nemci boli ticho, ba ich podporovali ....
 

Ale,ale

Kto pozná situáciu v Slovinsku vie,že tamojšej vláde už rok neprechádzajú ich návrhy zákonov,a o 2 mesiace by mali normálne volby.Celé je to len zase len o vychcanosti politikov.
 

nemal

fico hodinky za 200k?
 
Hodnoť

chvalabohu

lebo ti ... spravia dost hanby aj na 2 krajiny...
 
Hodnoť

Tak, to tajná služba nedomyslela

...pri zavraždení toho neznámeho novinára. Najprv mu podstrčia zaujímavé materiály, aby bol slávny, potom ho zavraždia a Kanadský agent hovoriaci po slovensky, hneď presne nasmeruje vyšetrovateľov, vraj Talianska mafia...no a nejaký Slovivský premiér to všetko vo svete pokazí (na Slovensku nie ) nejakou bezvýznamnou demisiou. Toto je scenár na celovečerný film. No a teraz do mňa s penou na ústach :)
 

 

ty musíš byť mentálne retardovaný
 

 

Skôr s úškľabkom, prv než ťa rovnako ako podobné kreatúry zablokujem... :-)
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Svet