SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Koaličné rokovania budú v Nemecku pokračovať aj v pondelok (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

no a?

však to má zhnitý skorumpovaný establišment dobre vymyslené - už to proste vzdali, lebo socanskej Európe už niet pomoci, len treba vymyslieť ako zorganizovať a zmanažovať nevyhnutný krach

on by už aj bol, len na celoeurópsky bailout frankonemeckých prehnitých "bánk" (to sa inak ako v úvodzovkách nedá) sa vymyslel ofajč zvaný "grécka záchrana"

ale zabudnite na viditeľné minidlhy na úrovni 100-200% HDP (ktoré sú inak fatálne pri čo i len trochu normálnej úrokovej miere, nehovoriac už o takom ze 5%) o ktorých má aj mainstreamm dovolené písať

tu sa hrá iná hra - dlhy sociálneho systému (najmä dôchodky a zdravotníctvo) sú len pre USA podľa konzervatívnych odhadov min. 15-17x HDP, toje 1500%!!!

a to v EU je pyramídová dôchodkového generačného podvodu zvaná priebežný systém rádovo viac rozmohnutá, takže to kľudne môže byť 2-3x horšie... nikto sa to nepovažuje ani odhadnúť

už chápete prečo je to ewtablišmentu tak jedno, a prečo tak nonšalantne rozhadzujú ako by sa nechumelilo... však čo je to vyrobiť ešte 10-20% HDP keď nám to zachráni kariéru, a na tej kope sa to stratí, a tá je tak či t ak nesplatiteľná
 

 

Oni vedia veľmi dobre, že celá EÚ je v koncoch. Bruselskí socialisti a komunisti to celé vedú ku krachu. Celý ten bruselskí moloch je len o tom, ako si čo najskôr čo najviac nahrabať a zabezpečiť sa pred tým, než zdrhnú všetci za kopečky. Je mi úprimne ľúto detí, ktoré sa rodia teraz.
 

Len aby stihli zdrhnúť.

Už to na urovni bežných ľudí a hlavne žien príliš vrie,je otázka času kedy sa nahlas povie stačilo.A potom to bude poriadne nepredvídateľné.Naozaj sme svojim vnukom vyrobili buducnosť ktorú by sme sani nechceli.Som z toho nešťastná.
 
Hodnoť

 

Toto je ta Angela, o ktorej nam media tvrdili, ze je najmocnejsia zena na svete ?
 
Hodnoť

zakazane spravy

Jsme ještě v Německu? ptají se po útocích migrantů obyvatelé Chotěbuze
4. února 2018 18:25
Strach, vztek a beznaděj panuje po nedávných útocích mezi mladými Syřany a Němci ve stotisícové Chotěbuzi, druhém největším městě spolkové země Braniborsko. Jak napjatá je v Chotěbuzi atmosféra, zjišťovaly na místě zpravodajky MF DNES.
Zdroj: https://usti.idnes.cz/reportaz...

Přichází už jen ekonomičtí migranti, kteří chtějí peníze. Ti, kteří utíkali před válkou, přišli před pěti lety. Já dostanu po 38 let práce mrzký důchod, oni teď bez jakéhokoli přičinění všechno. A to vše dělá ten černý ďábel z CDU,“ přidal naštvaně další oslovený Němec na adresu kancléřky Merkelové.

Zdroj: https://usti.idnes.cz/reportaz...
 
Hodnoť

 

Majú v pláne postaviť milión a pol bytov behom 4 rokov nanosit si viac voličov prakticky vymeniť nemecké obyvateľstvo behom par desaťročí..
 


Najčítanejšie na SME Svet