SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Maďarsko: Komisia má dvojaký meter (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Dávno som sa za túto krajinu tak nehanbil (kecám, skor si nepamätám, kedy som naposledy mohol byť hrdý). Sledujem české, maďarské, čiastočne i polské diskusné fóra k tejto téme. Ďakujem všetkým rozumným v krajinách V3, ktorí vedia o čo na Slovensku ide a kto za tým je. Tých, čo nami pohŕdajú, chápem.
 

Pripájam sa.

V skutočnosti ide o výmenu vlastného národa za dovezený.
 
Hodnoť

neprehanaj! len chcu nastrbit jednotu V4

...aj my sme proti kvotam! Spamatame sa, neboj! V4 je dost rovnaka v tejto teme!
 
Hodnoť

nie je to len v tomto prípade....

Maďarsko: Komisia má dvojaký meter.....toto je podstata vlády lokajského Bruselu, môžeš byť gauner a kradnúťs EU-fondov, ale musíš fúkať s nami do jednej pahreby vid plukovník Robert FICO, nikdy nesmieš mať svoj názor, centrálny mozog EU je predsa v Bruselu, tam sa riešia aj zakrivenie banánov a to už je onakvejš´problem...
 
Hodnoť

Ukážkový príklad

demonštrácie sily západných mocností nad neposlušnými novodobými kolóniami, ktorí "nehorázne" mali odvahu vyzliecť kráľa. Kto nepochopí nutnosť solidarity a bude sa bez hlavy naďalej tlačiť do zhnitého jadra, môže byť ďaľší v rade, veď nejaká vykonštruktovaná "kauzička" na rebelov sa vždy nájde.
Presne o tom je tento Orbánov predvianočný odkaz:
http://magyaridok.hu/belfold/m...
V slovenskom preklade je to dostupné na stránke Hlavných správ, pod názvom: Je toto najlepší prejav európskeho štátnika? Viktor Orbán adresoval národu slová hodné velikána....ktorý preklad je však redakciou Sme cenzurovaný.
 


Najčítanejšie na SME Svet