SME
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Chytili ho krátko po vykradnutí domu. Polícia v USA používa čoraz viac dronov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

z USA sa stava jedna velka basa oplotnena murom...
 

Prečo potom všetci imigranti

túžia po tom,aby mohli žiť v tejto " base " ? U nás to bola jedna veľká basa počas panovania komunistov,naši občania boli držaní za plotom,aby nemohli odísť na ten " zlý " Západ,ale Američania môžu slobodne cestovať kam sa im zachce,tak váž slová,kým niečo napíšeš.
 

 

Imigranti nevedia rozlisovat medzi zdegenerovanym americkym spolocenskym systemom a lepsimi castami europy pripadne inymi vyspelymi castami sveta..Rozdiely medzi zapadnymi statmi su radovo nzisie nez medzi Zapadom a nejakou zaprdenou bananovou republikou.
 

Bárs by sme aj my mali taký

" zdegenerovaný " spoločenský systém aký majú v USA,hlavne čo sa týka súdnictva a polície.Nemyslím si že imigranti sú takí hlúpi ako si myslíš,oni dobre vedia ktorá krajina je lepšia pre život a mnohí v USA majú už svojich príbuzných,ktorí tam prišli pred nimi.Ja mám štyroch známych,ktorí do USA emigrovali za socíku,prídu raz za pár rokov sem na návštevu,ale po týždni ich to už ťahá naspäť a po troch týždňoch sú radi,že sa vrátia do tej " zdegenerovanej " Ameriky. Toto je moja osobná skúsenosť,možno ty máš inú,ale poznám len jedného,ktorý sa vrátil po štyridstiatich rokoch z Austrálie keď odišiel na dôchodok.
 

 

"hlavne čo sa týka súdnictva a polície"

Takže by si bol rád, keby ťa hodili do hotela Guantanamo na základe podozrenia z terorizmu bez akýchkoľvek dôkazov a bez súdu na neobmedzene dlhú dobu? Alebo by si bol radšej, keby ťa fízel odbachol rovno pri zatýkaní?
 


Najčítanejšie na SME Svet