SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Erdogan svojou rétorikou napáchal škody, ktoré sa budú naprávať roky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tak za ruskú podporu

sa platí antieurópskym postojom. Koniec-koncov to vyhovuje aj Erdoganovi. Keď chce mať silnejšie právomoci, musí sa pred referendom prezentovať ako silný muž, ktorý sa nebojí povedať Európe hocičo, hlavne, že to zapôsobí na turecký elektorát.
 

 

Nemyslim si ze Turecko je krajina ktora by sa mala stat hracka akehosi ultimatneho aparatu.

Neviem ake spasitelske hypnozy nadobudol Erdogan, ale v Turecku by ich uplatnit nemal, ani motyka nevystrelila spat a pomerne neslusna paralyza ministerky aj tak nesposobila priklon turkov pracujucich v EU ho podporit- co uz naznacuje skutocne dost.

Erdogan mi pride ako zufalo kopajuci kon (Kurdi, nelojalna armada, psycho-reci)
 

Jeho domáca podpora je tak

50:50, západná časť Turecka inklinuje k európskej civilizácii, ázijská časť k šarii.
Preto tie snahy radikalizovať európskych Turkov a získať ich hlasy v referende, ktoré posilnia jeho mocenskú pozíciu. Nepotrebuje ich všetkých, ale nejaký ten milión hlasov zo zahraničia - aj v Bulharsku sú s dvojitým občianstvom - by mu pomohol.
 
Hodnoť

"zúfalý Erdogan"

Kto chce kam pomôžme mu tam!
 

Smutné je, že nie je zúfaly.

Realita: Má sa veľmi veľmi dobre a robí si čo chce a

bude vydierať, pretože Eujikových zapredancov si už kúpil. Teraz budú chvíľu vyhlasovať presne to čo je v

článku a budú naďalej za misku svojej šošovice dedičstvo otcov zapredávať.

A si myslím, že v EU sa to nakláňa k ďaľšej veľkej a strašne nemilosrdnej vojne.

Tí hore sú úplne a úplne urvaní od skutočného života ľudí, bežných ľudí, ktorí sú nespokojní z veľkých daní a poplatkov a svojho každodenného zúfalstva z dražoby a naši mladí vo svojej dezútešnosti drogujú a prechádzajú do ilegalnej ekonomiky a aj naši mladí z nemožnosti si nájsť slušnú robotu, pretože sú diskriminovaní, štátne firmy (súdy+ ministerstva+úrady akekoľvek) prednostne zamestnávajú dôchodcov (štátne firmy a úrady by nemali zamestnávať dôchodcov nijako), ani nezakladajú rodiny.
 
Hodnoť

ja rád od veci

no najslávnejší židovský rodák z kraja kde žijem natočil zatiaľ ako svoj posledný film o tom ako sme po vojne nemali radi Nemcov.
https://www.youtube.com/watch?...
V rodisku mojej matky teraz zase získavajú hlasy Kotlebovci, neviem či si uvedomujú že aká by bola Dobšiná ak by cez vojnu nepovešali a nevyviezli tamojších Židov a po vojne nepostrieľali tamojších Nemcov.
https://cs.wikipedia.org/wiki/...
Pokiaľ Turci nejak hodnotia Nemcov, akí názor na nich majú Slováci ? Ako spomeniem tak jeden náš prezident pochádzal z radov Karpatských Nemcov, jeden náš predseda parlamentu vyrastal v Nemecku, nikto to nekomentoval.
Sú ešte nemci nacisti( národný socialisti) ? Alebo je to tak že jediní socialisti ktorí sa prejavujú "národne" sú už iba u nás
https://www.youtube.com/result...
že na západe už nejaké vraždenie medzi národmi nehrozí ?
 
Hodnoť

Kemal

sa musi v hrobe otacat, kedysi Turecko bolo na popredi rozvoja a teraz ho tento pajac privadza zase do stredoveku...ako povedala jedna turkyna na fore, pan Sultan Erdogan (ironicky myslene)
 


Najčítanejšie na SME Svet