SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Holandský konzulát v Istanbule už nie je blokovaný, veľvyslanca opäť predvolali (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

OTROCI SPAMETAJTE SA

Celú históriu ľudstva boli Turci používaný západom proti Slovanom.
Balkánske vojny, Krymská vojna, druhá svetová, konflikt v Sýrii ......

A teraz je jedinečná situácia, keď Turci pracujú pre (alebo spolu so) Slovanov. A to proti otrokárom, ktorý vládnu jak Slovanom tak Turkom.
A vy ste nespokojný ??? Veď toto spojenectvo asi dlho nevydrží. je veľmi krehké. Preto ho treba maximálne využiť.

Typicky Slovenské.
Jedno zo sídiel západných oligarchov je Holandsko. Vy ste otroci. Makáte v (napríklad) Holandských predajných reťazcoch na Slovensku za almužnu. Ste otroci. A vidíte ako jeden otrok (ktorý síce nie je váš kamarát, a je iný) zosilnel tak, že si dovolil otvoriť si hubu na otrokára.
No a vy toho otrokára hneď chránite. Povaha nevoľníkov.
.
Holanďania pracujú podstate menej ako Slováci a dostávajú 3 krát viac. Ak vám niekto povie, že pretože sú efektívnejší, tak takého "ekonóma" rovno nakopte do zadku.
Mal som kolegov Holanďanov. Boli to extrémny flákači. Nerobili ani to čo museli. Ale v Holandsku dostávajú 3 krát viac.
Prečo ? Rovnako ako napríklad Švajčiarsko, aj Holandsko je sídlom kapitálu globálnych oligarchov. Teda našich otrokárov. A oni chcú žiť dobre a bezpečne. Preto otrokov zdierajú ďaleko (aj na Slovensku, aj v Turecku, aj v Rusku). Ale ľudí vo svojom okolí umelo držia na vysokej životnej úrovni, v kľude a v bezpečí.
Áno tí Holanďania čo som poznal boli príjemný otvorený jednoduchý ľudia. To áno. Ale taký som bol aj ja, až som nezačal narážať na každodenný boj o prežitie. A to doslova. V 90- tých rokoch nebolo čo jesť a kde bývať.
 

 

Dobrý matroš. Z Holandska?
 
Hodnoť

Zaujímavé.

Zlí bieli a určite blonďaví Holanďania robia zle drahým multikultúrnym Turkom. A súdružka Kepplová nič, žiadny úderný článok ...
 


Najčítanejšie na SME Svet