SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Britským lekárom zakázali nazývať tehotné ženy matkami, klame bulvár (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Už len úvaha o takej veci

je chorá, zvrátená a hlúpa.
 
Hodnoť

Skutočne povzbudzujúce,

čo dokáže medicína, veda a právny systém narobiť. Som zvedavý ako chce mladý muž otehotnieť, predpokladám že umelým oplodnením, veď kto normálny by už len "oplodňoval" chlapa. Toto sa už nedá považovať za nič iné ako debilizmus a zvrhlosť. Ak chce byť žena matkou, nech je ženou a nie umelou otco-matkou za pomoci hormónov a ešte nebodaj darcovských spermií. A spoločnosť sa tomu ešte ide prispôsobovať, aby sme sa náhodou nevyjadrovali o niekom urážlivo.
 
Hodnoť

...

Teraz si ešte vybrať, ktorý denník bulvár je a ktorý nie je. Každopádne, fakty sú fakty (aj v bulvári) a SME klame každý deň, úplne bežne. Názor a hodnotenia správ by mali novinári nechať na čitateľa.

http://www.telegraph.co.uk/new...
 
Hodnoť

sranda

prešiel som si viaceré tie "alternatívne" weby - a všade píšu že odporúčajú, nie že prikazujú...
v podstate to isté, čo čítam aj v tomto denníku :D
Je totiž malý rozdiel medzi "majú" ako "musia", alebo "odporúčame"
takže ak tu niekto tvrdí, že klamú, podľa toho čo čítam klame sám :D
Nehovoriac o tom, čo všetko sme tu už zažili ako odporučené - môžeš dobrovoľne, ale beda ak to tak robiť nebudeš...
Ale čo ma najviac zaráža - že sa riešia alternatívne weby, ale nie samotný nezmysel toho pojmu.
alebo sa dočkáme náhrady pojmu "mŕtvy" za pojem "aktuálne nevyužívajúci metabolizmus"?
sa teším na opätovné ukážky "alternatívnej logiky" pseudohumanistov...
 
Hodnoť

 

Vzdy som si myslel ze dennik sme aj ked je bulvarom je aspon na urovni noveho casu. Teraz sa vsak ukazalo ze okrem toho ze je to bulvar tak siri este aj taketo konspiracie a vymysly a chce tu ohovarat ine ovela serioznejsie noviny ci weby.
To si uz fakt redaktori a ich mecenasi smecka myslia ze citatelia tohoto ich bulvaru su az tak blbi ze ked im napisu ze cervena je vlastne modra ze tomu uveria??? :-)
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Publicita, splnený sen

tehotnej mizogynickej ženy.
"Týka sa len prípadov, keď otehotnie človek, ktorý sa identifikuje ako muž. Tu lekárska asociácia naozaj neodporúča, aby ich lekári volali matkami".

Nuž bulvár, ako sa ukazuje neklame, veď lepší dôkaz nie je potrebný dodať ako túto citovanú vetu z članku.
Veď kto už sformuloval prvú vetu so slovným spojením "otehotnie človek" pre tlač, sa už riadi "odporúčaním" lekárskej asociácie a aj keď nevie koľko tehotných žien urazí týmto, zdravému rozumu odporujúcim slovným spojením, vyžadovaným jedincom s jeho psychickým zdravotným ochorením .

Takže nie je to príkaz, len odporúčanie. Samozrejme nik lekára používajúceho jazyk zdravého rozumu - tehotná žena, budúca matka a pod. "nebude" nijakým spôsobom šikanovať a na záver vyhadzovať zo zamestnania. I ked je napísané "Lekári vedia že "rozdiely medzi pohlaviami zásadné", dodávam spomenuté sú pohlavia, čiže mužské a ženské pohlavie . Napriek tomu, napíšu v ďaľšej vete : „Veľká väčšina ľudí, ktorí otehotnejú a porodia, sa identifikujú ako ženy", a nenapíšu Veľká väčšina žien, i keď v prvej vete vedia o zásadných rozdieloch v pohlaviach, použíju v druhej vete označenie "väčšina ľudí" a nie väčšina žien i keď vedia že otehotnieť može len žena a nie muž, pre zásadné rozdiely medzi pohlaviami. Možnosť otehotnenia neurčuje porucha rodovej identifkácie, ale pohlavie ženské.
Poľutovania hodné je len to že lekári v Británii nechajú sebou manipulovať a obecne nebyť zmanipulovaných lekárov nebola by akceptovaná žiadna psychická zdravotná porucha akceptovaná ako prameň práva a nebola by sa spustila lavína deštrukcie práva v krajinách tzv. Západu neomarxistami.

P.S. Už ni sami nevládzu počúvať to, čo vyprodukovali https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť

Nikomu to neprikazujem

ale len odporúčam, že bolo by fajn, keby sa ľavicoví extrémisti zo Sme pobrali robiť svoju ľavicovú propagandu do Severnej Kórei.
 
Hodnoť

Ja tomu dievčaťu nerozumiem,

cíti sa ako muž,ale to mu nevadí používať svoje ženské orgány na sex a ešte aj otehotnieť.
 

 

No keby si ty dostal za to take peniaze ako ona tiez by ta mozno zlomili. Kazdy mame ine priority v zivote.
 
Hodnoť

 

Som šokovaný! Sme, ktoré si tak potrpí na dôležitosť vedeckého poznania a vedeckých faktov, podporuje subjektivistickú dojmológiu typu "som muž, ale cítim sa ako žena". Prečo Sme dôrazne nežiada, aby tzv. transgender ľudia boli podrobení objektívnemu vedeckému skúmaniu obsahu ich nohavičiek a tangáčov, a na základe týchto zistení sa od nich požadovalo stotožnenie sebavnímania s týmito zisteniami?
 


Najčítanejšie na SME Svet