SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vlani sa do Belgicka vrátili len traja bojovníci zo Sýrie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tí "bojovníci"

by mali byť súdení za zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny a nie navštevovať stacionáre. Islamská vraždiaca zberba nie je žiaden spolok Anonymných alkoholikov. A za to, že sa vrátili len traja, môžme ďakovať Kurdom, Asadovi a Rusom, ostatní sa len prizerali.
 
Hodnoť

Len smelo

Pekne si tam zapracujte do nadpisu to čarovné slovíčko "údajne", príp. kto to "tvrdí" - to akože sme totálni tupci a veríme, že sa im LEN alebo AŽ traja kalifátnici z tých tisícok prihlásili ako výhercovia lotérie? To ako vážne? Veď koľkí tam boli, bez toho, aby sa o tom vôbec vedelo, maximálne z pravidelného vyberania sociálnych dávok z prihraničných miest Turecka robili dojem žijúcich turistov v destinácii Blízky východ...Aký dojemný patronát! šariatskí psychopati pod ochranou belgistanu! Ako je možné skompatibilniť takéto a podobné konštrukcie so svedomím? Go, Asad, go!!!
 

mas pravdu

celu jednu diviziu tam vyslali:
http://tass.com/world/821862
 
Hodnoť

chcelo by to čísla

koľko sa u ISiL ocitlo ruských občanov , koľko z nich boli etnickí Rusi.Koľko sa tam ocitlo Tukov z Bulharska , koľko z Macedonska , koľko občanov EU.
Pre nás by mohlo byť zaujímavé to bulharsko, pretože sa tam im teraz šíri wahhábimus , presne tak ako to u nás pred asi 10 rokmi prorokovala SIS .
Otázkou je koľko konvertitov z pôvodných etník EU sa ocitlo u ISIL. je to dosť o tom že isIL oslovuje najmä tie komunity kde necítia že by mali nejakú perspektívu, neviem či si niekto zráta že kto je v Europe najviac ohrozený.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Hydra vravis

Šéf rumunské depozitury KGB a šéf rumunské tajné služby generál Ion Mihai Pacepa ve svých knihách uvádí, že OOP byl projekt KGB. Jak Arafat, tak Abbás studovali v SSSR a jejich učiteli byli čelní představitelé KGB.[5][6][7] OOP byla desetiletí financována a zásobována ze států socialistického bloku (Semtex z Československé socialistické republiky). Ion Mihai Pacepa, Viktor Suvorov a Stanislav Lunev uvádějí, že za vznikem novodobého islámského terorismu stojí SSSR,[8][9][10] který jej viděl jako efektivnější taktiku oproti standardním vojenským operacím proti Izraeli. Toto potvrzuje např. Wallace Edward Brand historik z University of California[11] nebo Marius Laurinavičius, Senior Analyst, EESC ve své práci Do traces of KGB, FSB and GRU lead to Islamic State?[12] Generál KGB Alexandr Sacharovskij řekl: "V dnešním světě, kdy jaderné zbraně mají zastaralou vojenskou sílu, terorismus by se měl stát naší hlavní zbraní."[13]toto je tvoja hydra, co vynaliezla islamsky terorizmus.... mimochodom, kto bol predosli zamestnavatel v drazdanoch fuhrera v kremli??? pamatas na Baader Mainhofovu???
 
Hodnoť

 

Takze odrezavacom hlav poskytne Belgicko terapeutov.
 
Hodnoť

 

Toto sa mi asi sniva. V EU vo vychodnej casti (rozumej Slivakistan), ma clovek problem umiestnit seniorov do denneho stacionara. V Belgicku si nudiaca mladez "odskoci" na par rokov bojovat za Islamsky stat, podiela sa na uchylnych zverstvach ci uz priamo alebo nepriamo a v Belgicku dostane namiesto slucky, resp.humannejsie po novom basy denny stacionar.

Zacinam pochybovat o zdravom rozume usporiadania EU. Som velkym fandom tohto spolku, ale tento slosob rozmyslania ma fascinuje a nestotoznujem sa s nim. Toto nie su moje hodnoty. Ak to pojde takto dalej, EU sa samovolne rozpadne.
 


Najčítanejšie na SME Svet