SME
Pondelok, 1. jún, 2020 | Meniny má ŽanetaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pátranie v Rusku pokračuje, našli telo kapitána lietadla (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

a to ako?
minister vcera prisahal, ze lietadlo perfekne (sdelano v cccp), ze pilot perfekny (sdelano v cccp) a teraz ze porucha jedneho alebo druheho? toto smrdi nejakou maskaradou. ked vas nikto nema rad musite hrat vela divadla aby ste mali vobec chut zit.
Alias - prezývka 2
<< < 1 2 3 4

???

Presne takéto presné komenty by si mohol písať aj o Sauronoch! Nič sa ešte nevie, len samé fantazijné fabulácie! Trup lietadla je v hĺbke asi 50 metrov. Keď ho vyzdvihnú, potom sa bude vedieť viac. Teraz sa vie len veľké houno!
 

Nuž Tondach,

aj pri poslednom veľkom nešťastí lietadla s Rusmi na palube Kremeľ spočiatku vytrvalo odmietal možnosť teroristického útoku.

A potom to museli priznať.
 

???

Gyula a nemyslíš, že najľahšie by to bolo hodiť na teroristov a fajka zhasla? Ešte sa nič nevie, rozumieš? Nič!!! V takom krátkom čase by ani Američani nevedeli viac vykoumať!
 

 

rozdiel je, ze americanom by to nebranilo v tom hned niekoho obvinit a bliakat, ze ma satelitne snimky dokazujuce vinu na 420% (dokazy ale nikdy neukaze verejnosti, lebo by to ohrozilo slobodu a demokraciu v mcdonalde)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

maskarada a Rusi?

nieeeeeeee to nemoze byt pravda, to sa nikdy nestalo
irony off
 
Hodnoť

je

to nešťastie,, úprimná sústrasť.

Ale ak naozaj chceli robiť koncert v Allepo, tak to sa mi zda teda dosť morbidné.
 

Presne tak.

Aleppo je v horšom stave ako bol Stalingrad. Také miesta duchov sú vhodné nanajvýš na pokornú modlitbu, nie na potlesk.
A čo sa týka tých vyhlásení ruských predstaviteľov, to je normálny postup. Ináč sa dá klebetiť na diskusiách, a inak by som hovoril na zodpovednom mieste. Lebo nádej zomiera posledná. Mlátiť obyvateľov tvrdou pravdou nie je vrchol ľudskosti. Aj lekár ti dáva nádej.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Tieto nehody

sú častým zdrojom rôznych "teórií". Pravda sa obyčajne nikdy nezistí. Nemáme to s čím porovnať. V Rusku je dosť časté "opitá posádka". Možno. Nesprávne palivo ? To hádam nie.
 
Hodnoť

Nepredpokladám, že Rusi povedia pravdu.

Bolo to vojenské lietadlo a určite nepovedia presný dôvod havárie. Povedať že bolo lietadlo v zlom stave-nemysliteľné-sovetskaja technika.
Povedať že bombový útok-no hotová katastrofa, veď to by musel niekto z personálu na letisku tam dať výbušný systém.
Jediný dôvod- ptice alebo chyba pilota.
A čo sa týka Alexandrovcov- bola to propaganda Sovietskeho zväzu a teraz Ruska. Ako ľudí je ich škoda, ale ako objekt ruskej propagandy už nie. Oslavovali okupáciu Krymu a teraz bombardovanie v Sýrii. To mi je viac ľúto smrť Davida Bowieho, gitaristu Status Quo alebo teraz Georga Michaela. Po stránke hudobnej a umeleckej sú to väčšie straty.
 
Hodnoť

Obama

sa vyhrážal, že Rusko doplatí za hackerské útoky - a už je to tu!
 

Pochybujem, že Obama mal na mysli

niečo také. USA teroristické útoky voči dopravným lietadlám vo všeobecnosti nepodporujú a ani neorganizujú, ani proti vojenským. Ak to bol teroristický útok, zrejme ho zosnoval niekto iný. Možných podozrivých je viac. Uvidíme, či sa niekto k tomu nakoniec neprihlási. Možno IS už vyrába nejaké nové propagandistické video na túto tému.
 

 

Alebo to mohly byť aj cvičené roje" bojových mandeliniek bramborových " ktoré vleteli do dráhy sovietskeho lietadla ........ a ako vieme zo školy mandelinku bramborovú nám zoslali tie "špiny" americké žeeeee?
 
Hodnoť

Veď práve to

že sa tak vehementné dementuje teroristický útok, mi nejak našepkáva,že práve to bolo príčinou pádu.
 
Hodnoť

Pilot hlásil pokojné počasie.

Keď zahlásil pokojné či dobré počasie a o malú chvíľu už neodpovedal, tak je takmer isté, že letu bol náhly koniec. Okamžitý. Pri zlyhaní motora, aj dvoch je kopa času na udržanie akého takého letu s jedným motorom na plný výkon a aj čas na komunikáciu, nie je v kabíne sám. Tiež chyba pilota nespôsobí koniec komunikácie. Dá sa letieť aj s odpadnutými dverami, čo by asi niektorí neprežili.
V poslednej dobe sa množia prípady, že posádka neodpovedá operátorom zo zeme. Vždy v takom prípade išlo o výbuch v lietadle, alebo išlo o pilota samovraha.
 
Hodnoť

nechutne

vizitka buduceho novinara

http://www.*****/arena/monitor/Alexandrovce-pa paji-rybicky-smala-se-slovenska-stu dentka-Jste-idioti-a-jeste-se-tim-c hlubite-vzkazuje-Tomas-Haas-vsem-po dobnym-468705

www,parl...listy
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie na SME Svet