SME
Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rok 2016 nebol pre Úniu dobrý, ten ďalší môže byť ešte horší (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

veľmi dobrý súhrn..

najväčším pozitívom je víťazstvo pána hofera v prezidentských voľbách.. nekonal sa žiadny xenofóbny precedens.. zvíťazilo srdce i rozum a európska únia dostala uistenie, že ľudia chcú zostať ľuďmi..

odchod veľkej británie bolí, ale už od čias margaret mali ostrovania vyrokovaných toľko výnimiek až to bolo smiešne.. teraz si môžu skúsiť život v samostatnej bubline.. prajem im len to najlepšie, bez tých rebelov bude nakoniec silnejšia aj európska únia.. nuž a škóti sa k nám časom pridajú tak či tak..

prežili sme aj slovenské predsedníctvo, kde róbert nikoho nepotešil ale našťastie ani nič nepokazil.. pritom mohol navrhnúť také reformy únie či riešenie imigrácie, že by v bruseli uznanlivo pokyvovali hlavou a nadšene ho niesli na rukách.. ale kdeže róbert, on miluje status quo, on zmeny pre blaho ľudu nerád.. no čo už, teraz sa hádam blysne malta..

jo a krásna správa na záver.. sankcie voči ruskej federácii boli jednohlasne predĺžené v júni i v decembri.. to znamená, že sme ešte celkom v pohode a pri chuti.. ak sa do reality preberie aj zámorský donald tak nás čaká celkom fajný rok 2017..

tak sa mi to bude páčiť a tak to aj bude dobre.. yeah..
 

 

uf, oprava.. víťazstvo pána van der bellena.. xenofóbovia mali pár sekúnd radosť.. ;-)
 


Najčítanejšie na SME Svet