SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Iracké vládne sily získali úplnú kontrolu nad Ramádí aj cestou do Bagdadu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Iracania mozu byt neuveritelne stastni, ze im zivoty skvalitnil americky kovboj z Texasu. Napokon Texas je asi najlepsi vzor bezpecnej spolocnosti
 

 

Iračania neposlali islamistov do psej matere, keď mali tú možnosť, naopak do veľkej miery ich podporovali. Teraz sami najlepšie vidia že akú urobili chybu. Potrebovali túto lekciu. Myslím, že teraz už obyvatelia stredného východu ani počuť nechcú o nejakej šárii. Teraz si drvivá väčšina želá, aby islamisti skončili v pekle.

A inak ak si myslíš, že Irak bol za Sadama bezpečná krajina, tak to hovor pozostalým tých umučených, alebo popráškovaných, alebo tým čo padli vo vojnách s Iránom napríklad.
 

Ako keby

Ako keby SSa nemučili? Neunášali? Nevraždili /Dron/ ? Dvojaky meter rakovina NATO štátov!!! Plytká SMEtiarska propaganda pre ľudí bez pamäti alebo vedomosti!
 

To ako chápať tvoj výlev?

Akože ak jeden vraždí, tak môže každý? Stále je to zločin a obhajovať to tým, že iní to robia tiež je zvrhlé.
A ak berieš SME ako propagandu. tak ver, že tak to môže brať len človek bez pamäti a vedomostí.
 

 

Akože ak jeden vraždí, tak môže každý? Stále je to zločin a obhajovať to tým, že iní to robia tiež je zvrhlé.
Povedz to na SSa /spojene staty americke/ ambasáde pri vyplňovaní dotazníka na vyza! Napr. útočná vojna v Iraku v podaní SSa! A napíš list do redakcie oligarchistického mienkotvorného denníka.

K propagande.

Autor: Kostolny
http://www.sme.sk/c/805271/pow...

To je čo? Podľa mňa tupé klamstvo. Potom frekvencia článkov s odvolávaním sa na toto klamstvom bola priam neúnosná /propaganda/.

http://svet.sme.sk/c/20084135/...

Bolo to tak aj v tomto prípade? Smrť 500 000 deťi asi tak ako Hyrošima.

https://www.youtube.com/watch?...

Áno stalo to zato!
 

Propaganda je obojstranná

Ty si obyčajný ruský trolíček, nič iné. Každý, kto používa SŠA, či SSa ním je.
V USA som v živote nebol a ani sa nechystám. Do redakcie Pravdy mám napísať?
K prvému odkazu - áno, američania klamali, alebo ich oklamali. Ale zasa je pravda, že zbrane hromadného ničenia sú aj chemické zbrane a tie preukázateľne Saddám mal a aj ich na kurdov použil. Tie informácie zverejnili všetky médiá po celom svete, tak nemôžeš SME ako jediné obviňovať.
Druhý odkaz - To akože aj za to môžu američania? Je snáď Asad američan?
Tretí odkaz - pol milióna mŕtvych irackých detí, odkiaľ je to číslo? Žiadne údaje o tom, kde sa vzalo, aké obete to majú byť, či umreli od hladu, či sú tam aj kurdské a šiítske deti likvidované saddámom, za aké obdobie. Za smrť pol milióna detí v Iraku určite niesú USA zodpovedné. Oficiálne počty civilistov v tretej vojne v Iraku podľa údajov z roku 2005: Uvádzané počty civilistov sa pohybujú od 26 994 do 30 420. Za prevažnú väčšinu obetí po vojne si môžu už iračania sami, pri boji o moc sa vyvražďovali a odpaľovali celkom často.
USA už sami priznali, že vpád do Iraku bola chyba, to si aj ja myslím, aj keď nevieme ako by to vyzeralo, keby tam nešli. Lebo podľa mňa by sme tam mali to isté čo teraz v Sýrii, len o dosť skôr. Kurdi a šiíti by sa asi nenechali len tak vyvražďovať bez odporu.
 

Propaganda obojstranna

Ja nechcem žít v krajine kde je propaganda /Klamstvo/ tolerovane. Ruska strana ma nezaujíma nežijem v Rusku a nie som Rus. Či už SSa bolo oklamané alebo nie je to plytká uťočna vojna. To je v rámci medzinárodného práva zločin! Nepyká za to nik!

A skadiaľ mal ten Irak chemicke zbrane?

http://www.aktuality.sk/clanok...

Pol milióna deti zomrelo ako priamy dôsledok embarga na Irak. A až potom prišla vojna kde zomierali civilisti, novinári a doštudovať Wikileaks!

To keď sa Rusi, Ssa alebo ktorýkoľvek agresor prizná že spravili chybu to stačí? Do Rusom mi nič nieje nemáme s nimi žiadne zmluvy, no SSa ma serie lebo ja nechcem aby bolo Slovensko spájané s uťočnými vojnami vo svete za podpori NATO krajín.
 


Najčítanejšie na SME Svet