SME
Nedeľa, 22. september, 2019 | Meniny má Móric

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Neonacisti opäť pochodovali Moskvou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

dúfam, že nezmažú právo na informácie

Nechápem obsah tejto správy. Tí nacionalisti nechcú nahradiť VOSR, ale oslavujú vyhnanie poľských okupantov dňa 4.11. 1612. Ale ten štátny sviatok oslavujú rôzne skupiny, prevažne umiernené. Že však Sme napíše iba o skupine extrémistov, je určitá tendencia.

Možno, že by mali viac napísať o podstatných demonštráciách v súčasnom svete, napr. o vývoji demonštrácií proti Wall Street. Aktualitou týchto dní je verejný súd ľudu proti Goldman Sachs: http://occupywallst.org/articl...
Viem, že ma zase zmažú, ale musím upozorniť aj aj na podstatné udalosti týchto dní, lebo právo na informácie je základným právom človeka...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Židia sú Bohom vyvolený národ a to

my kresťania musíme bezvýhradne akceptovať

tak to chce náš Boh a aj jeho syn Ježiš......
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

tendencny clanok

nechapem, preco su tito ludia oznacovani za neonacistov len pre to, ze su proti moslimskej invazii? no neviem, ja som asi potom neonacista tiez, nakolko si zelam mierumilovne spoluzie ludi v europe, bez islamskeho terorizmu. je to az take zle prianie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To nie sú imigranti v tomto prípade... Nech dá Rusko samostatnosť Kabardino-Balkarsku, Čečne, Ingušsku a pod. a potom môže zakazovať týmto ľuďom vstup do Moskvy... Nad tým sa trocha zamyslite, ja tiež nie som fanúšik multi-kulti a rozhodne nie som Rusofób, ale toto je trocha iný prípad... Rusko obsadilo toto územie pred stáročiami, stále tam vládne, je to Rusko- tak prečo by sa ľudia tu narodený ako ruský občania nemohli sťahovať do Moskvy???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mas pravdu, si tiez neonacista, pretoze mas paranoju z "moslimskej invazie" a preto, ze pre teba islam=terorizmus .
PS: Zbytocne tu nadavate SME, to je sprava prevzata od SITA
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

1/3

Nie som zastancom multikulti, ale to co je v Rusku su pravi a nekompromisni nacisti proti ktorym posobi Slovenska Pospolitost ako oddiel skautov...
Skuste si na internete vyhladat Slavjanski Sojuz Dimitriho Demuskina, pripadne byvaly Format 18 ktory viedol Tesak a ktory v Rusku ako organizacia pocas jedneho roka zabil cca 600-650 imigrantov a neruskych mensin.
Na YouTube sa da najst aj jeden dokument, vola sa to "From Russia With Hate"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

akej invázii? veď práve Rusko rozširuje dobrovoľne svoj vplyv práve do oblastí, kde prevláda islam.... nebudem hovoriť o Čečensku, ok.... ale také snahy ako stále tesnejšie vzťahy so stredoázijskými republikami (všetky prevažne moslimské, väčšina viac ako 70%), Kazachstan už v podstate ako jedna z gubernií Ruska.... 10-15 miliónov Rusov sú moslimovia (Rusko má ca. 140 mil. obyv.)
ja som otvorene proti islamu, nehanbím sa za to.... a práve preto sa obávam, že Rusko vlastným pričinením sa dostane do stavu, kedy moslimovia budú veľmi vplyvná menšina.... a to potom len bude cirkus.....
nechápem politiku Kremľa, že napáda kresťanské krajiny (Gruzia), a moslimom popritom stavia takéto mešity za štátne peniaze (Groznij), len aby si ich "udobril"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

SMEtiarska propaganda

ďalší komentár k tomu už nie je potrebný...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

tí extrémisti sú chorí, lebo Rus

môže
byť aj pravoslávny, aj moslim a dokonca aj katolík!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zopakujem to znova každému, kto podporuje túto akciu a prosím nejaký rozumný protiargument:
(ešte raz nie som ani zďaleka fanúšik multi-kulti a rovnako zďaleka ani rusofób)

To nie sú imigranti v tomto prípade... Nech dá Rusko samostatnosť Kabardino-Balkarsku, Čečne, Ingušsku a pod. a potom môže zakazovať týmto ľuďom vstup do Moskvy... Nad tým sa trocha zamyslite, ja tiež nie som fanúšik multi-kulti a rozhodne nie som Rusofób, ale toto je trocha iný prípad... Rusko obsadilo toto územie pred stáročiami, stále tam vládne, je to Rusko- tak prečo by sa ľudia tu narodený ako ruský občania nemohli sťahovať do Moskvy??? Čiže rusko aktívne zabránilo Čečencom vytvoriť samostatný štát, toto územie je stále súčasťou RF a Čečenci sú občania RF, ale ak sa nasťahujú do hlavného mesta svojej krajiny je to moslimská invázia???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pochod neonacistov...

...to ako pochodovali za pripojenie Ruska k Nemecku?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja v žiadnom prípade netvrdím, že by to Rusi mali urobiť!!! Tie štáty by pravdepodobne aspoň z počiatku neboli životaschopné a začala by vlna secesionizmu- ako som povedal môj príspevok nie je protirusky ladený. Ak je však raz severný Kaukaz súčastou Ruska nemožno z jeho obyvateľov robiť občanov druhej kategórie... Nedávno som na túto tému dokončil dosť dlhý článok- ešte nebol vydaný, ale ak máš záujem o túto problematiku môžem v budúcnosti zaslať link po jeho vydaní.... Terorizmus na severnom kaukaze nie je v skutočnosti náboženský, ale nacionálny- Isdlam s výnimkou dagestánu je na sev. kaukaze pomerne nová a nezakorenená záležitosť využívaná umelo na mobilizáciu.... Práve to že títo ľudia sú často braní ako občania druhej kategórie a sú vystavovaní stálej šikane ich neraz núti utekať v les a pridávať sa k povstalcom....

sry za gramatiku- ponáhľam sa....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pocit diskriminácie majú aj Arabi vo Fra

S niečím súhlasím, hoci nie so všetkým. To, že by moslimovia nemali byť občania druhej kategórie, to sa dá akceptovať. Ale v Estónsku a Lotyšsku nemali vlády problém urobiť z veľkej skupiny Rusov dokonca apolitov. Preto európske výčitky a kritiku voči Rusom v tejto veci nemôžu Rusi brať vážne. Bohužiaľ, to, že mnohí moslimovia v RF cítia, že ich občas berú ako občanov druhej kategórie, bude pravda. Ale pokiaľ ide o Alžírčanov vo Francúzsku, tí majú pocity rovnaké. Pritom mnohí z tých Alžírčanov dostali občianstvo ešte ako potomkovia vojakov z oboch svetových vojen, ktorí na francúzske občianstvo nárok mali. Väčšina tých Arabov sa už vo Francúzsku narodila, často v tretej generácii a stále cítia diskrimináciu. Tie subjektívne pocity je sotva možné odstrániť. Inak, viem uviesť aj ďalšie príklady tej nespokojnosti, ktorá je typická pre mnohé náboženské menšiny v Európe.

Terorizmus má na Kaukaze asi viac tvári: napr. účasť viacerých Arabov v čečenských ozbrojených skupinách dokazuje, že aj islámska motivácia môže hrať úlohu. Viem, že wahabiti nemajú až taký zásadný vplyv, ale podceňovať ich tiež nemožno.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

perfektne

dal som ti +, lepsie by som to nenapisal..
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Svet