Bratislava 18. decembra (TASR) - Len hodina a štvrť stačila zatiaľ neznámemu páchateľovi na to, aby sa vlámal v utorok medzi 18.00 a 19.15 h do rodinného domu na ulici Prokopa Veľkého. Odniesol si z neho kompletnú zostavu domáceho kina a asi 350 kusov DVD filmov. Majiteľovi tak spôsobil škodu za viac ako 900 tisíc korún.
Nemiestne si zažartoval v utorok o 15.31 h neznámy telefonujúci. Chlapčenský hlas na vrátnici Univerzitnej knižnice oznámil, že tam majú bombu. Aj keď to bolo málo pravdepodobné, polícia, špecialista so psom a požiarnici prezreli celý objekt. Pri prehliadke nijakú bombu neobjavili.
V utorok sa na bratislavských cestách stalo 67 dopravných nehôd, ľahko sa zranili dve osoby a škoda bola vyčíslená na 4 705 500 Sk.
TASR o tom dnes informovala Marta Bujňáková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.