DETROIT. V americkom Detroite vypukla v stredu večer streľba pri holičstve Rocky's. To je známe ako miesto ilegálnych hazardných hier.
Incident si podľa polície vyžiadal dvoch mŕtvych, informovala tlačová agentúra AP.
K streľbe došlo okolo 18.00 miestneho času. Strelné poranenia utrpelo deväť mužov, dvaja im podľahli.
Nie je jasné, koľko ľudí strieľalo.
Policajná hovorkyňa Kelly Minerová oznámila, že pred holičstvom zastavili dve autá a ľudia vo vnútri oboch vozidiel začali na seba navzájom strieľať.
"Niekto náhodou trafil budovu a vtedy z nej začali vybiehať ľudia. Utekali sa skryť do iných podnikov v tejto mestskej oblasti," opísala situáciu policajná hovorkyňa.
Dodala, že oboch mŕtvych mužov našli vo vnútri holičstva. Streľbu mohla vyvolať nedobytná pohľadávka, povedal policajný šéf James Craig.
V rade obchodov je aj čínska reštaurácia, autoopravovne a malé potraviny. Polícia vyhlásila pátranie po dvoch vozidlách, ktoré podozriví použili.