Rím 7. augusta (TASR) - Dcéry ruského prezidenta Vladimira Putina, Maša a Kaťa, prázdninujú v týchto dňoch v dovolenkovom sídle talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho v kúpeľnom meste Porto Cervo na severovýchode Sardínie.
Hoci taliansky premiér neskrýva svoje antikomunistické postoje, s Putinom ho spája osobné priateľstvo. Berlusconi zobral dievčatá vo veku 17 a 18 rokov na prechádzku po meste na Costa Smeralda, ktoré je obľúbené medzi milionármi, uviedol denník L'Unione Sarda.
Spolu s dcérou Barbarou zavítal Berlusconi s Mašou a Kaťou v sprievode niekoľkých ochrankárov aj do diskotéky. Sedemnásťročná Barbara, na pozvanie ktorej Putinove dcéry do Talianska pricestovali, dokonca prerušila prázdniny v Austrálii, aby sa mohla hosťom osobne venovať.