Catania 4. apríla (TASR) - Giovanniho Francesca Musumeciho (39), zlodej z talianskej Sicílie, prišlo nedávne vyšetrenie v nemocnici neočakávane draho. Po prudkej hádke s manželkou mal chlapík "psychologický stres", a tak vyhľadal v nemocnici mesta Catania lekársku pomoc.
Pre už predtým trestaného Musumeciho, ktorý si navyše odpykával trest domáceho väzenia, to však bola len ďalšia rana osudu. Lekár, ktorý ho dostal do starostlivosti v ňom totiž spoznal zlodejíčka, ktorý ho pred pár dňami "odľahčil" o mobilný telefón a peňaženku.
Zakiaľ pacient ešte vychutnával duševný pokoj bezpečia nemocenského prostredia pri čakaní na výsledky vyšetrenia, podal na neho ošetrujúci lekár trestné oznámenie. Lumpa zatkla polícia ešte v nemocnici.