Cannes 15. mája (TASR) - Zakladateľ a vydavateľ časopisu Playboy Hugh Hefner "vplával" na Medzinárodný filmový festival do Cannes v sprievode siedmich blondíniek s bujným poprsím, aby tak štýlovo oslávil svoje 75. narodeniny.
Na otázku, či si so sedemčlenným háremom vystačí bez nejakých väčších problémov, sivovlasý a šarmantný Hefner bez zaváhania odpovedal, že to nie je ťažké, pretože má veľkú posteľ.
Zároveň uviedol, že veľmi trpel po rozpade svojho desaťročného manželstva pred troma rokmi, ale teraz si uvedomil, že mu vtedy chýbalo veľa zábavy. "Posledné tri roky považujem za najlepšie roky svojho života," povedal nestarnúci milovník oblých tvarov.
Hefner prezradil i niečo zo zákulisia filmového projektu o jeho živote, ktorý by mali dokončiť na budúci rok. Filmová spoločnosť Universal však ešte stále pracuje na scenári a preto zatiaľ neboli obsadené ani filmové úlohy. "Som muž v rokoch. Hrám sám seba a je to tá najlepšia rola, akú som kedy hral, ale na filmové účely budeme podľa môjho názoru potrebovať mladšieho muža, pričom jednou z možností je Ben Affleck," dodal Hefner, ktorý bol na francúzskej Riviére po prvý raz v roku 1959.
1 mic juh