SME

Adriana Sklenaříková si zahrá v novom filme o Asterixovi

Slovenská modelka a herečka Adriana Sklenaříková, ktorá je vo Francúzsku veľmi populárna, si zahrá jednu z vedľajších úloh v novom filme o neohrozenom galskom bojovníkovi Asterixovi. Vo filme Asterix na olympijských hrách stelesní mladú krásavicu, ktorá .

Sklenaříková sa pravidlene umiestňuje na popredných priečkach najsexi žien vo Francúzsku, kde žije so svojím manželom Christianom Carembeauom. FOTO - TASR


Slovenská modelka a herečka Adriana Sklenaříková, ktorá je vo Francúzsku veľmi populárna, si zahrá jednu z vedľajších úloh v novom filme o neohrozenom galskom bojovníkovi Asterixovi. Vo filme Asterix na olympijských hrách stelesní mladú krásavicu, ktorá svojho manžela, staršinu galskej dediny Kmetixa, uloví na varené slíže, ale ktorá sa podľa neho nikdy nepozrela na iného muža.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Kmetixovu (podľa iného českého prekladu Archaixovu) manželku hrala doteraz francúzska herečka Arielle Dombasle. V novom diele sa objaví aj ďalšia kráska, bývalá Miss World a teraz bollywoodská hviezda Aíšvarja Rájová. Nanovo je obsadená hlavná úloha, v ktorej Christiana Claviera nahradí Clovis Cornillac. Asterixovho dobrého priateľa Obelixa si znovu zahrá Gérard Depardieu.

SkryťVypnúť reklamu

Vďaka Asterixovi sa na filmovom plátne po dlhšom čase znovu objaví aj Alan Delon, ktorý bude hrať Césara. Vo filme si zahrá aj automobilový pretekár Michael Schumacher a francúzsky basketbalista Tony Parker, ktorý je jednou z hviezd NBA.

Prvé scény tretieho pokračovania Asterixovej filmovej ságy sa v minulých dňoch nakrúcali blízko Paríža, teraz bude nakrúcanie pokračovať pri Alicante v južnom Španielsku, píše denník Le Parisien. Prvé dva diely filmového Asterixa videlo vo Francúzsku 25 miliónov divákov.

Sklenaříková už má za sebou dve úlohy vo filme, ak nerátame dokument o nej samej.

Po úlohe madam Krásnej, v piatom diele českej série "Básnikov" hrala vo francúzskej komédii Tri dievčatá. Bolo to herecká premiéra našej modelky.

SkryťVypnúť reklamu

"Jean-Loup Hubert mi ponúkol skutočnú postavu. Filmové ponuky som dostávala už aj predtým, ale vždy to boli úlohy mimozemšťaniek alebo modeliek," povedala na margo úlohy pred dvoma rokmi. Režisér si ju vybral potom, ako si ju všimol v reklame na Škodu SuperB.

Sklenaříková si takmer zahrala rolu emigrantky vo filme 15 minút s Robertom De Nirom. Úlohu vraj nedostala, pretože bola vedľa De Nira príliš vysoká a navyše bola emigratnka na úteku až veľmi krásna a dokonalá a vo filme by nepôsobila vierohodne povedal jej agent Miro Šimončič. Ona sama tvrdí, že pôvodne na pozvánku na kasting ani nechcela zareagovať, ale presvedčili ju v jej agentúre. Na skúšku napokon išla, ale dodnes s nej nemá dobrý pocit, pretože netušila, že si mala pripraviť texty.

SkryťVypnúť reklamu

(čtk, r)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Svet

Komerčné články

  1. Do čoho sa oplatí investovať: zateplenie, čerpadlo či okná?
  2. Skupina UCED expanduje v Česku aj v strednej Európe
  3. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  4. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  5. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým
  6. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  7. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest
  8. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta
  1. Skupina UCED expanduje v Česku aj v strednej Európe
  2. Do čoho sa oplatí investovať: zateplenie, čerpadlo či okná?
  3. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  4. Musí veda odpovedať na všetky naše otázky?
  5. Neuveríte, že ste v Poľsku. V tomto meste viac cítiť Škandináviu
  6. Na Južnej triede pribudne nový mestotvorný projekt
  7. Prichádzajú investičné príležitosti s víziou aj výnosom
  8. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  1. Neuveríte, že ste v Poľsku. V tomto meste viac cítiť Škandináviu 18 064
  2. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 8 565
  3. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 8 259
  4. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým 4 443
  5. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest 2 611
  6. Do čoho sa oplatí investovať: zateplenie, čerpadlo či okná? 2 564
  7. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta 2 278
  8. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 1 864
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Istanbulský starosta Ekrem Imamoglu.

Özel na sociálnej sieti napísal, že „23. apríl nemožno zakázať".


TASR
Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio hovorí s novinármi pred odletom do Saudskej Arábie.

Rezort údajne ideologicky nesúhlasí s prezidentskou administratívou.


TASR 1

Dôvodom je zrejme aj holandská podpora Ukrajiny.


TASR
Pápež František počas posledného požehnávania vo Veľkonočnú nedeľu poobede.

Väčšina svetových lídrov mala do Vatikánu doraziť v sobotu a odísť v ten istý deň.


TASR 1
SkryťZatvoriť reklamu