SME

Stošesťdesiatkilový cestujúci dostal dve letenky - ale v iných radoch

Londýn 21. februára (TASR) - Muž, ktorý bol taký tučný, že si pre istotu zarezervoval dve letenky, pri nástupe do lietadla s hrôzou zistil, že jeho ...

Londýn 21. februára (TASR) - Muž, ktorý bol taký tučný, že si pre istotu zarezervoval dve letenky, pri nástupe do lietadla s hrôzou zistil, že jeho miestenky sú v dvoch rôznych radoch.

Ako dnes informuje britský bulvárny denník Sun, waleský vodič kamiónu Les Price, vážiaci úctyhodných 160 kilogramov, sa v dobrej viere chystal letieť z írskeho Corku na londýnske medzinárodné letisko Heathrow.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď však nastúpil do lietadla spoločnosti Aer Lingus, v ktorom ho mal čakať pohodlný let na dvoch sedadlách, so zdesením zistil, že jeho miesta sa nachádzajú v dvoch radoch po oboch stranách uličky. "Bolo to šialené," hovorí Price. "Ja viem, že som veľký, ale nie som zas až TAK veľký!"

SkryťVypnúť reklamu

Úsmevný omyl priniesol zavalitému Priceovi kopec vtipov zo strany jeho kolegov a priateľov, ktorí spolu s ním cestovali na zápas svojho obľúbeného rugbyového tímu v Írsku.

Na ceste do Corku už nebolo voľné miesto, takže Price si nemohol rezervovať extra letenku a musel sa vtlačiť do jedného sedadla. Na ceste späť si však už zaplatil dve letenky a tešil sa, že sa konečne pohodlne usadí. Jeho miestenky mali číslo 18 a 19, takže sa, prirodzene, nad ničím nepozastavoval.

Aký ho však čakal šok, keď vkročil na palubu lietadla a zistil, že miesta 18 a 19 sú na opačnej strane tej istej uličky, teda v dvoch rôznych radoch.

"Kamaráti si dodnes zo mňa uťahujú," povedal so zahanbeným úsmevom 32-ročný starý mládenec, ktorý predtým ešte nesedel v lietadle.

SkryťVypnúť reklamu

Spoločnosť Aer Lingus mu ponúkla vrátenie peňazí za nevyužité miestenky. Hovorca však na vysvetlenie i na obranu dobrého mena firmy doplnil: "Na zozname rezervácií bol uvedený ako dvaja rôzni ľudia. Nič sa tam nehovorilo o tom, že tie miestenky majú byť vedľa seba."

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Svet

Komerčné články

  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  3. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  4. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  5. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  6. Plátené tašky a opakované použitie
  7. Kupujete si dovolenku? Nezabudnite na poistenie storna!
  8. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny
  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Čo vám hrozí, keď si neliečite alergiu
  3. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  4. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  5. Oslava ako v Hollywoode: Kaufland má narodeniny, pozýva aj vás
  6. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  7. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  8. Sigord – les, kde sa stretáva zodpovedné hospodárenie s turizmom
  1. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku 17 106
  2. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť 5 594
  3. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny 5 547
  4. Ženy nepatria za volant? Majiteľ autoškoly má iný názor 4 580
  5. Plátené tašky a opakované použitie 3 952
  6. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto? 3 723
  7. Prenájmom bytu môžete zlepšiť životy 2 727
  8. Vírus HPV môže mať až 80% sexuálne aktívnych ľudí 2 570
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Belgickí farmári protestujú v Bruseli

Telo matky a jej dcéry objavili hasiči v piatok ráno po požiari fary.


TASR

Kontaminované boli tri jednokilogramové balenia Haribo Happy Cola F!ZZ.


TASR

Vojnu na Ukrajine sledujeme minútu po minúte.


a 4 ďalší 5
Americký prezident Donald Trump.

Kalifornské mesto zažilo druhý deň nepokojov.


TASR 2

Sportnet

Zľava Dávid Hancko (Slovensko) a Dimitris Giannoulis (Grécko) počas prípravného zápasu.

K téme hry na troch obrancov sa vyjadril aj Patrik Hrošovský.


TASR
Carlos Alcaraz a Jannik Sinner na Roland Garros 2025.

Obaja sú skvelí pre tenis. Ich rivalita je niečo, čo náš šport skutočne potrebuje, hovorí Novak Djokovič.


Michaela Churavá
Tréner Thomas Frank na lavičke Brentfordu.

Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2025 na Slovensku aj v zahraničí v nedeľu 8. júna. Sledujte minútu po minúte.


SkryťZatvoriť reklamu