Bratislava 13. novembra (TASR) - Desať atraktívnych dievčat vstúpilo dnes do vily Vyvolených s cieľom stať sa Miss Vyvolených a získať tak 24-hodinový pobyt vo vile.
Adeptky zo všetkých končín Slovenska bojovali o sympatie piatich "domácich" porotcov. Hoci funkciu moderátorky dostala veselá Linda, Vyvolené v podstate nezmohli pri hodnotení adeptiek nič. Už pred vstupom dievčat boli zvedavé na konkurenciu, ale aj trochu nespokojné a nervózne, uvádza oficiálna internetová stránka Vyvolených. Lenka poprosila Janu, aby jej urobila čo najlepší mejkap, Jana zase Riša upozorňovala, nech ju netrápi, keď uvidí nové baby, ktoré budú stáť za to.
Adeptky na titul Miss Vyvolených absolvovali niekoľko súťažných kôl, medzi nimi aj promenádu v plavkách či paródiu Vyvolených. Z troch najlepších budú víťazku vyberať samotní diváci, už v pondelok 14. novembra.