SME

Na Aurelovi sa hovorilo najmä o SuperStar

Odovzdávanie hudobných cien Aurel nieslo pečať iného hudobného fenoménu týchto dní - súťaže Slovensko hľadá SuperStar. Piatkový hudobný večer nedosiahol úroveň priamych prenosov speváckej súťaže, a tak na recepcii hovorili všetci najmä o nej.

Odovzdávanie hudobných cien Aurel nieslo pečať iného hudobného fenoménu týchto dní - súťaže Slovensko hľadá SuperStar. Piatkový hudobný večer nedosiahol úroveň priamych prenosov speváckej súťaže, a tak na recepcii hovorili všetci najmä o nej.

Kriticky SuperStar zhodnotil iba Janko Lehotský, ocenený Aurelom za celoživotný hudobný prínos. Hovoril: "SuperStar nemala byť v Národnom tenisovom centre, oveľa lepšie by to znelo v priestoroch výstaviska Incheba. NTC je športová hala a nebola stavaná s cieľom hudobných podujatí."

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Inak sa však mnoho muzikantov vyjadrovalo o súťaži skôr pochvalne. Jednoznačne najväčšiu pozornosť médií i žien si jednoznačne vyslúžili práve spevácke hviezdy Samuel Tomeček a Peter Konček. O toho mali záujem dámy napriek tomu, že prišiel s otcom i s priateľkou Martou.

Zo SuperStar na Aureloch nechýbali moderátori Bruno a Pyco Rausch, porotkyňa Lenka Slaná či manažér Peter Kavecký. Nemožno však povedať, že sa bavili len oni. Muzikantská smotánka zostala na recepcii po Aureloch do rána napriek tomu, že už za hodinu zmizlo zo stolov takmer všetko jedlo i nápoje.

V ponuke boli vína, čapované pivo, minerálky, džúsy a káva. Tvrdý alkohol sa dal kúpiť iba pri bare a hostia si objednávali najmä whisky Jim Beam a vodku. Z teplých jedál nechýbal guláš, kuracie soté či vyprážané rezne, na švédskych stoloch boli studené i ovocné misy a šaláty.

SkryťVypnúť reklamu

Medzi jedlom a popíjaním sa v zákulisí, samozrejme, rozoberala ešte jedna vec - rovnaká pieseň Jany Kirschnerovej bola nominovaná druhý raz, minulý rok aj tento rok. Aj pre toto sa rozhodol ignorovať piatkové odovzdávanie cien Ivan Tásler zo skupiny I.M.T Smille.

Speváčka Misha k tomu SME povedala: "Zdá sa mi to nedomyslené. Dá sa to prirovnať k veci, ktorú si raz kúpite a dvakrát za ňu zaplatíte. Kúpim si bicykel a zaplatím ho pri kúpe a potom neskôr ešte raz. Neviem, podľa akých kritérií vyberá 135-členný tím akademikov nominácie a ocenených." (hab, mt)

FOTO - TASR

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Svet

Komerčné články

  1. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  2. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  3. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  4. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  5. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  6. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  7. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  8. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  1. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  2. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  3. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  5. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  6. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  7. Probiotiká nie sú len na trávenie
  8. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 403
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 024
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 695
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 3 396
  5. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 3 083
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 1 674
  7. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 1 619
  8. Do čoho sa oplatí investovať: zateplenie, čerpadlo či okná? 1 582
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Polícia použila na rozohnanie demonštrantov slzotvorný plyn, gumové projektily a vodné delo.

Úrady zatkli desiatky zamestnancov samosprávy v rámci vyšetrovania Imamogla.


TASR
Ruský prezident Vladimir Putin a severokórejský vodca Kim Čong-un počas stretnutia v júni 2024 v Pchjongjangu.

KĽDR a Rusko sa pripravujú na slávnostnú ceremóniu.


TASR 1
Minister obrany Boris Pistorius (uprostred, SPD) prichádza na prvé kolo sondážnych rozhovorov medzi zástupcami víťazného konzervatívneho bloku CDU/CSU a doteraz vládnucich sociálnych demokratov (SPD) v Berlíne.

SPD má v budúcej vláde obsadiť sedem zo 17 ministerských postov.


TASR
Prvé skúšobné odpálenie zbraňového systému novej vojnovej lode triedy Čche Hjon.

Soul a Washington aktivitu monitorovali.


TASR
SkryťZatvoriť reklamu