PRAHA. Izbu v Hoteli Prokopka v Prahe-Žižkove si vybrali ako miesto na samovraždu 24-ročný muž a 30-ročná žena z jednej z krajín bývalého Sovietskeho zväzu.
Oboch našli v pondelok na hotelovej izbe bez známok života, skoncovali so sebou konzumáciou značného množstva tabletiek a zanechali i list na rozlúčku.

Informovali o tom webový portál tn.cz, ako aj internetové vydanie denníka Blesk s odvolaním sa na policajné zdroje.
Kriminalisti síce cudzie zavinenie vylúčili, avšak aj tak bola nariadená súdna pitva, ktorá by mala presne objasniť príčiny úmrtia.
Pozadie kauzy a motív oboch zosnulých, ktorí bývali v hoteli od soboty, vyšetruje polícia.
V inom pražskom hoteli došlo k podobnému prípadu v roku 2014, keď sa tam pre samovraždu rozhodli 21-ročný Nemec a 23-ročná Slovenka. Obaja takisto zanechali list na rozlúčku.
Loading
...