Londýn 22. novembra (TASR) - Baby Spice Emma Buntonová najnovšie naznačila, že Spice Girls možno na budúci rok pôjdu na turné. Jej tvrdenie je v značnom rozpore s dohadmi, že táto bláznivá dievčenská kapela z Veľkej Británie sa rozpadla.
Všetky štyri členky skupiny sa totiž v poslednom čase sústreďujú na sólo kariéry, čo dalo podnet fámam, že ako Spice Girls už viac vystupovať nebudú. Navyše ich vzájomná nevraživosť takýmto špekuláciám len pridáva.
V rozhovore pre britský hudobný magazín Smash Hits však Baby Spice prezradila, že členky kapely už spolu prediskutovali myšlienku ísť na budúci rok opäť na spoločné turné.
"Hovorili sme o tom, že by sme opäť koncertovali a to by sme skutočne veľmi rady spravili. No musíme dať vzájomne jedna druhej priestor aj na sólové projekty," povedala blonďavá Emma.
K spoločnému projektu Spice Girls podľa jej slov dôjde najskôr až na budúci rok. Bude to však "úžasná šou, so sólo vecami, Spice vecami - skutočne dobrá šou," dodala nadšene Baby Spice.
V inom rozhovore sa Melanie Chisholmová alias Sporty Spice vyjadrila, že neplánuje znova pracovať s ostatnými Spice Girls. Manažment skupiny však po tomto interview rýchlo vydal vyhlásenie, v ktorom vysvetlil, že Mel C hovorila len o najbližšej budúcnosti, a nie o dlhodobých plánoch.