Bratislava 3. septembra (TASR) - Len nedávno padla posledná klapka filmu Prince and Me, v ktorom si zahrala aj slovenská modelka Andrea Verešová. Tá sa naďalej teší priazni producentov a na stole už má ďalší scenár.
Andrea, ktorá je momentálne uprostred skúškového obdobia, však ponuku zvažuje, pretože je časovo náročnejšia ako predchádzajúca filmovačka. "Škola zaberie čas a súkromie tiež. Keď sa chcem vidieť s Jaromírom musím cestovať do Ameriky, preto napríklad uvažujem aj o práci v New Yorku, mali by sme na seba viac času," hovorí 25-ročná študentka práva pražskej Karlovej univerzity, ktorá sa v posledných dňoch stala terčom niektorých médií v súvislosti s jej údajne krachujúcim vzťahom s hokejistom Jaromírom Jágrom. Média jej prisúdili románik s pilotom F1 Eddiem Irvineom, s ktorým sa zoznámila práve na nakrúcaní snímky Prince and Me. Ten mal dokazovať ukončenie vzťahu s hráčom NHL Jágrom, ktorý jej mal "na oplátku" zobrať mobilný telefón aj auto. "Ako vidíte mobil mám a dokonca ho aj zdvíham. Bez auta by som ťažko fungovala, keďže skoro každý deň dochádzam z Kladna do Prahy do školy. Okrem toho, nevidím dôvod, prečo by mi mal niekto brať moje veci a už vôbec, keď som nič zlé neurobila. Zrejme je uhorková sezóna, ale neoverené a vymyslené informácie prezentovať ako bombastickú skutočnosť takýmto spôsobom je trápne. To, že si vymýšľajú, že som robila niečo niekde, kde som bola, je ťažko vyvrátiteľné, nemám dôkazy, ale je to všetko vymyslené a ľudia so zdravým úsudkom to nemôžu chápať ako pravdu, len sa pousmiať," uviedla v telefonickom rozhovore pre TASR. "S Jaromírom sme sa o tom rozprávali, berie to s nadhľadom a chladnou hlavou. Sme spolu štyri a pol roka a takéto primitívne reči našim vzťahom neotrasú. Dôverujeme si a všetko je v poriadku. Keď to takto ale bude pokračovať ďalej, budem zvažovať ďalšie riešenie súdnom cestou," hovorí budúca právnička.
Andreu v najbližších týždňoch čaká nabitý program. Okrem skúškového obdobia ju čaká práca v Grécku, kampane, prehliadky a možno nové filmovanie. Za Jágrom, ktorý do Ameriky odlieta už budúci týždeň, sa chystá v polovici októbra.